Молодь: "Дніпро" U-21 – "Карпати" U-21 - 2:0

09 серпня 23:16
Переглядів: 209
Дніпро Карпати

3-й тур. 09.08.2014, 17:00. «Метеор», Дніпропетровськ. 
200 глядачів. Сонячно. +35°С

Арбітр – Олександр Іванов (Макіївка, Донецька обл.).

Асистенти арбітра: Олександр Холодинський (Лозова, Харківська обл.), Володимир Висоцький (Малокатеринівка, Запорізька обл.).
Четвертий арбітр – Володимир Бондар (Харків).

Спостерігач арбітражу – Микола Даниленко (Бердянськ, Запорізька обл.).

«ДНІПРО» U-21: Баштаненко, Сваток, Блізніченко (Червонецький, 79), Баланюк (Вакулко, 86), Третьяков (Кочергін, 77), Мігунов, Ларін, Горбунов, Нагієв (Лапирьонок, 79), Крапивний, Шахов (Васильєв, 46).
Запасні: Горбунов, Вергун.
Тренер – Дмитро Михайленко.

«КАРПАТИ» U-21: Підківка, Волошин, Грищенко (Смук, 60), Грось, Єлсуков, Завійський (Страшкевич, 63), Кльоц (Яструб, 46), Красномовець (Грисьо, 69), Маркович, Михайловський (Макогон, 56), Штаненко.
Запасні: Сілецький, Савошко.
Тренер – Роман Зуб.

Голи: Баланюк, 44, Кочергін, 90+1.

Попередження: Завійський, 28.

Зіграність у футболі, у тому числі й молодіжному, річ надзвичайно важлива. У матчі дублерів «Карпат» та «Дніпра» зіграність була протиставлена. У дніпрян, порівняно із минулим роком склад зазнав мінімальних змін, натомість «зелено-білі», через віковий ценз, солідно перекроїли свою обойму, влили свіжу кров з юніорської команди. Ясна річ, що це не могло не вплинути на малюнок гри, а також на результат. 

Правда, обидві команди не могли показати свої кращі якості не через це, а через два сторонні фактори – неймовірну спеку та стан поля. Трава на «Метеорі» доволі хвороблива, тому бігати по ній було не найприємнішим заняттям. Але попри спеку та газон команди мали виконувати тренерські вказівки. Що трапилося з «Карпатами» у першому таймі сказати складно – схоже, ця проблема перекинулася на усі команди «зелено-білих». Як вже звикли бачити уболівальники, до перерви «леви» практично не загрожують воротам суперника; усе найцікавіше починається у другому таймі. Так сталося і цього разу: не можна сказати, що молоді карпатівці виглядали слабше чи гірше. Ні, просто дніпряни регулярно створювали непогані нагоди для взяття воріт Підківки чи бодай били у бік рамки. Карпатівці ж не били взагалі, натомість свої моменти втрачали. Найкращу нагоду у першому таймі втратив Грищенко. Разом з Завійським він обіграв оборону дніпрян і вже увірвався до штрафного. Самому Грищенку було незручно пробивати, але він чомусь не віддав передачу на вільного Завійського, якому залишалося б лише ногу підставити. Артем потягнув ковдру на себе і у підсумку класна нагода була втрачена. 

Господарі ж створили більше моментів, хоч і не таких небезпечних. Кілька разів карпатівцям відверто щастило, коли після прострілів та навісів м’яч залишав межі поля після рикошетів. Але свого «Дніпро» таки добився – розігравши просту комбінацію на правому фланзі, що закінчилася прострілом до карної зони, Баланюк спершу зупинив м’яча, потім розвернувся і пробив повз Підківку. Усе б нічого, але нападник «Дніпра» усе це робив буквально на лінії воротарського майданчика. Відповідно, виникають логічні запитання до центральних захисників…

На другий тайм Роман Зуб регулярно почав випускати свіжих гравців групи атаки – Страшкевич, Яструб, Грисьо і Смук додали більшої агресії, відповідно, почали створюватися непогані моменти. Чи не найреальніший був в Красномовця, який у складній ситуації примудрився виграти повітря і зрізати м’яча, здавалось би, у кут воріт. На щастя дніпрян, лише якісь сантиметри врятували їх від гола. 

«Карпати» тиснули, а «Дніпро» спокійно оборонявся, притягував суперників до своїх воріт, після чого за допомогою довгих передач шукав щастя на території суперника. Однак замість того, щоб зрівняти рахунок, «леви» пропустили. Отримавши передачу за комірець, Кочергін, який вийшов на заміну, одним дотиком переграв Підківку, який кинувся рятувати центральних захисників. Так сталося, що забивали господарі на останніх секундах першого та другого таймів, що у підсумку принесло їм перемогу 2:0

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: