Молодь. "Дніпро" U-21 – "Карпати" U-21 – 3:0

03 травня 17:11
Переглядів: 153
Карпати

Втративши в трьох останніх іграх аж вісім очок з дев’яти можливих, молодіжка «Карпат» сьогодні в гостьовій зустрічі з однолітками дніпропетровського «Дніпра» не лише продовжила свою безвиграшну серію, яка тепер налічує чотири поєдинки, а й втратила навіть теоретичні шанси на бронзові медалі, завоювання яких ще якихось два тижні тому здавалося цілком реальним.

Гра на «Метеорі» розпочалася, що називається, з місця в кар’єр, а карпатівці вже в дебюті наочно продемонстрували, що налаштовані найсерйознішим чином на досягнення максимального результату. На 3-й хвилині центрфорвард гостей Михайло Сергійчук на підступах до карного майданчика господарів рішуче вступив у боротьбу за м’яч із гравцями дніпрян Олексієм Ларіним та Олександром Мігуновим, відібрав його і опинився один на один з воротарем. Але переграти кіпера нападнику не вдалося – Олексій Баштаненко відбив круглого. Втім, на цьому епізод не закінчився: м’яч знову опинився у 10-го номера «левів», однак і друга спроба вразити ворота «Дніпра» виявилася не надто вдалою – бальон пройшов поряд із хрестовиною.

Після такого початку, здавалося, що на глядачів чекає цікавий футбол з великою кількістю гольових моментів. Однак реалії життя виявилися абсолютно іншими. Наступного, по-справжньому небезпечного епізоду поблизу воріт однієї з команд довелося чекати довгих 72 хвилини, упродовж яких загалом гра була рівною, з великою кількістю боротьби. При цьому слід відзначити, що і дніпряни, і галичани грали непогано – на належному рівні контролювали м’яч, багато комбінували, але що поробиш, коли сьогодні оборона і господарів, і гостей діяла значно краще, ніж атака суперника.

Саме тому, ще за 15 хвилин до закінчення гри мало в кого були сумніви, що поєдинок так і закінчиться безгольовою нічиєю. Однак в підсумку все обернулося перемогою однієї з команд та ще й з великим рахунком. А командою, що перемогла, став «Дніпро», який тим самим фактично гарантував собі бронзові медалі – оформити третє місце офіційно підопічним Дмитра Михайленка можуть лише дві поразки самих дніпрян у сумі з трьома перемогами харківського «Металіста».

Неприємності для команди Андрія Купцова розпочалися на 75-й хвилині, коли півзахисник «Дніпра» Андрій Блізніченко отримав м’яча в карному майданчику нашої команди, «накрутив» двох оборонців і з лівого кута воротарського майданчика з лівої щосили вгатив круглого у дальній нижній кут – Роман Підківка не зумів зреагувати на постріл і за мить на табло стадіону «Метеор» загорілися цифри 1:0.

Рівно за десять хвилин підопічні Дмитра Михайленка забили вдруге – 2:0. Почалося все з того, що «зелено-білі» порушили правила прямо по центру в лічених метрах від карного майданчика і дніпряни отримали право на небезпечний штрафний удар. Виконувати його взявся все той же Андрій Блізніченко. Забити прямим ударом йому, щоправда, не вдалося, але м’яч влучив у руку Михайлові Сергійчуку, який стяв у стінці. Арбітр матчу покарав карпатівця по-максимуму: показав жовту картку та ще й призначив пенальті, адже стінка знаходилася в карному майданчику.

До 11-метрової позначки підійшов капітан команди господарів Владислав Войцеховський. Пробив він у лівий від Романа Підківки кут – кіпер карпатівців напрям удару вгадав, але відбити круглого не зумів – той влетів у сітку впритул із стійкою.

Треба віддати належне гравцям «Карпат». Маючи у пасиві дефіцит в два голи і лише п’ять хвилин основного часу на те, аби виправити ситуацію, вони не опустили руки і розвівши м’яч з центру поля тут же організували атаку, яка ледь не закінчилася взяттям воріт господарів. Партнери вивели Тараса Завійського, який по ходу другого тайму замінив Вадима Страшкевича, на очне побачення з Олексієм Баштаненком, але нашій «сімці» не вдалося переграти кіпера дніпрян.

Та «Карпати» не тільки не забили, а ще й самі пропустили третій гол: як говорить народна мудрість, прийшла біда – відкривай ворота. Вже в компенсований ігровий час партнери вивели на очне побачення з Романом Підківкою хавбека Владислава Кочергіна. Кіпер «зелено-білих» звалив дніпрянина з ніг, за що отримав другого «гірчичника» і автоматично був вилучений з поля. На цей момент Андрій Купцов провів уже всі дозволені регламентом п’ять замін, тож місце у воротах довелося займати комусь з польових гравців. Випробувати себе в ролі воротаря взявся Михайло Березовий. Однак перший голкіперський досвід для нього виявився невдалим – відбити удар з точки у виконанні постраждалого Владислава Кочергіна йому не вдалося – 3:0. Щойно м’яч затріпотів у сітці воріт «Карпат», арбітр дав фінальний свисток.

28-й тур. 03.05.2014, 15:00. «Метеор», Дніпропетровськ.
Сонячно. +20°С

Арбітр – Денис Шурман (Вишневе, Київська обл.).

Асистенти арбітра: Едуард Карапетян (Тернопіль), Володимир Жарий (Павлоград, Дніпропетровська обл.).
Четвертий арбітр – Андрій Семенов (Дніпропетровськ).

Спостерігач арбітражу – Карен Оганесян (Луганськ).

«ДНІПРО» U-21: Баштаненко, Лопирьонок, Сваток, Блізніченко, Бабенко, Войцеховський (Будагов, 90+1), Мігунов, Ларін, Горбунов (Сондей, 90+2), Крапивний (Васильєв, 87), Чечеленко (Кочергін, 81).
Запасні: Циганок, Конде, Нагієв, .
Старший тренер – Дмитро Михайленко.

«КАРПАТИ» U-21: Підківка, Білий, Маркович, Новотрясов, Мірошніченко, Пучковський (Поручинський, 64), Савошко (Волошин, 82), Страшкевич (Завійський, 73), Сергійчук (Грищенко, 90+2), Красномовець, Яструб (Березовий, 90+2).
Запасні: Нагірний, Білоус.