Молодь. "Динамо" U-21 – "Карпати" U-21 – 2:0

08 листопада 19:47
Переглядів: 215
карпати динамо

Якщо основні команди «Динамо» та «Карпат» вже добре знають одна одну, адже нещодавно двічі зустрічалися в рамках Кубка України, то молодіжки зустрічалися у цьому сезоні вперше. Кияни підійшли до цього матчу в не найкращому стані, адже три тури поспіль не перемагали, натомість втрачали перемоги, вже маючи їх в кишені. Карпатівці ж у двох останніх матчах двічі грали внічию і так само, щонайменше, могли б завершити і київську зустріч. Не склалося.

На правах господаря «Динамо» почало гру з масованих атак, хоча до реальних загроз справа не доходила. Захист «Карпат», хоч і перебував під тиском з боку форвардів і через це далеко не завжди міг розпочати атаку, але тримався надійно та впевнено. Виключень було кілька, одне з них і привело до пропущеного гола. У доволі простій ситуації, коли потрібно було всього лиш розрядити ситуацію, Лобай в падінні банально махнув повз круглого, що дозволило Калітвінцеву вискочити на побачення з Ільющенковим і одним дотиком прокинув м’яча у ворота.

Відігратися «Карпати» планували за рахунок швидких контратак, на вістрі яких мали діяти Страшкевич і Пучковський. Однак з контрвипадами виникали проблеми, зокрема, через непорозуміння. Справа в тому, що Вадим і Тарас тренуються з першою командою, тож у першому таймі брак взаєморозуміння з гравцями, які займаються під керівництвом Романа Зуба доволі серйозно відчувався. Натомість, коли по перерві з’явилися «чистокровні» дублери, ситуація змінилася кардинально.

Усе ж, після пропущеного гола, карпатівці не мали достатньо можливостей, щоб відігратися. Посприяти у цьому мав би арбітр матчу Юрій Вакс, але він не призначив пенальті за гру рукою захисника «Динамо» у власному штрафному, після удару Завійського. До теми пенальті ще буде нагода повернутися, а поки «зелено-білі» продовжували тримати оборону, в якій вирізнявся Артур Новотрясов. Центрбек вміло керував захистом і практично не помилявся. Надійно відіграв і Ільющенков, більше того, на останніх хвилинах першого тайму Сашко фантастично відбив м’яча після потужного удару впритул від Цурікова.

Другий тайм кардинально змінив ситуацію на полі. Буквально з перших же хвилин, коли замість Пучковського і Страшкевича вийшли Грищенко і Яструб, а трохи згодом і Грисьо, карпатівці суттєво додали в швидкості, агресії, креативі, зрештою, почали з’являтися моменти. Перший був у Яструба, який з хорошої позиції пробивав низом, але воротар киян зміг дістати м’яча. Щоправда, до цього удару і сейву кіпера взагалі не мало б дійти. Якщо гру рукою у першому таймі ще можна було списати на різні причини, то фол проти Поручинського був очевидний і відвертий. Жодних «відмазок» в цій ситуації бути не може впринципі – чистий пенальті. Однак Юрій Вакс гру не зупинив.

Невдовзі Яструб знову відзначився хорошим і якісним ударом, який мав би закінчитися голом, якби не воротар киян. Врешті, Маханьков уже нічого не міг зробити, коли Грисьо технічно вивів на ідеальну ударну позицію Завійського, але Тарас банально схибив – м’яч прокотився поруч зі штангою...

Свій момент Завійський мав вже за рахунку 2:0 на користь «Динамо». За кілька хвилин до цього кияни вийшли в одну з нечисельних контратак, що закінчилася сильним ударом Калітвінцева з гострого кута. Ільющенков на нього зреагував, але м’яч підступно вислизнув у нього з-під руки, що дозволило Щебетуну закотити круглого з метру у порожні ворота. Могло «Динамо» і збільшити рахунок, але той же Ільющенков здійснив ще один сейв, коли відбив удар Аруни з близької відстані.

Загалом, такий результат видався для «Карпат» прикрим – якби трохи краща реалізація своїх моментів і справедливіші рішення судді, рахунок мав би бути зовсім іншим.

12-й тур. 08.11.2014, 13:00. НТБ «Динамо», Чапаївка. 150 глядачів.