Молодь. "Карпати" U-21 – "Іллічівець"U-21 – 2:2

18 жовтня 23:50
Переглядів: 97
карпати

Гра розпочалася з атаки гостей правим флангом. Філіппов обіграв кількох захисників і виконав силовий простріл низом від лицьової лінії, на який ніхто з його партнерів не встиг і захисники господарів винесли круглого подалі від своїх воріт. Карпатівці відповіли на 5-й хвилині, коли Карноза зі штрафного (до воріт було метрів 25 трохи лівіше середини) пробив через стінку у ближню «шістку» – Будюк у красивому стрибку перевів м’яча на корнер. Та все ж рахунок відкрив «Іллічівець». Поблизу власного карного майданчика помилився центральний захисник «левів» Єлсуков, якого обікрав все той же Філіппов. 11-й номер маріупольців справа хутенько увірвався в штрафну, обіграв захисника і зряче пробив повз Ільющенкова у дальній кут – 0:1.

Від пропущеного у дебюти гри гола підопічні Романа Зуба відходили хвилин десять. А сигналом до штурму воріт суперника для «зелено-білих» став ще один удар зі штрафного у виконанні Карнози. На 18-й хвилині Артур, для якого сьогоднішня гра стала першою у карпатівській футболці в офіційному матчі, непогано виконав стандарт від лівої бровки, намагаючись знову поцілити у правий від голкіпера нижній кут, але цього разу сфера пройшла поряд із стійкою.

Після цього епізоду львів’яни посилили тиск на ворота приазовців і в середині тайму, упродовж трьох хвилин двічі із забійної позиції з меж карного майданчика пробивав Страшкевич, однак в обох випадках нашому центрфорварду забракло влучності – м’яч пройшов вище поперечки. І все ж активність наших хлопців була винагороджена забитим голом. Хоча поняття «забитим» в даному випадку є умовним – адже зрівняти рахунок «Карпатам» допоміг захисник «Іллічівця» Махарадзе. На 30-й хвилині правий захисник нашої команди Красномовець подав верхом від бровки в район 11-метрової позначки. Першим на м’ячі був Махарадзе, який намагався розрядити потенційно небезпечну ситуацію і в дотик вибивав круглого в поле, але зрізка призвела до того, що сфера за мить затріпотіла у сітці за спиною у Будюка – 1:1. Гол вийшов курйозним за своєю формою, але цілком логічним з огляду на розвиток подій на полі.

Поновивши рівновагу в рахунку, «Карпати» продовжували атакувати, але в їхніх діях поменшало агресії та настирності. Отримавши полегшення в обороні, «Іллічівець» згадав про напад і на 40-й хвилині провів атаку, яка закінчилася голом в наші ворота. Метрів з 18-и по воротам господарів пробивав Янаков, удар якого заблокували наші центрбеки. Однак після кількох рикошетів м’яч відскочив до Філіппова і той розвернувшись, метрів з 14-и влучно вгатив шкіряну сферу низом, цього разу у ближній кут, тим самим оформивши «дубль» та вдруге у грі вивівши свою команду вперед. За рахунку 1:2 суперники пішли на відпочинок.

У перерві керманич «левів» провів одразу три заміни і це дало свій результат, щойно поновилася гра. Лівий захисник «Карпат» Дударенко низом виконав діагональний простріл. М’яч мав виносити центральний оборонець «Іллічівця», але не влучив по ньому і в підсумку Грисьо (один з тої трйки, що вийшла на заміну у перерві) опинився один проти Будюка. Максим свій шанс не втратив і рахунок став – 2:2.

Ще за сім хвилин карпатівці мали чудову нагоду вперше у грі вийти вперед. Партнери вивели на ударну позицію – прямо по центру воріт в межах карного майданчика – Дзядикевича, але ще один гравець з того тріо, яке вийшло в перерві на заміну, не зумів як слід пробити по м’ячу в дотик. А вже в наступній атаці три удари поспіль наших хлопців із забійних позицій заблокували захисники команди Едуарда Хаврова.

Упродовж наступних десяти хвилин карпатівці продовжували тиск на ворота приазовців, однак до небезпечних моментів справу довести їм не вдалося. А от на 66-й хвилині «леви» змарнували хорошу нагоду забити. Грисьо справа, поблизу лицьової лінії накрутив захисника і проштовхнув круглого на Завійського, але Тарас програв ближній бій голкіперу маріупольців.

А за дві хвилини у грі стався страшенно неприємний ігровий епізод. Лівий захисник нашої команди Дударенко пішов у стик з гравцем команди гостей і той в’їхав Сашкові в опорну ногу, ту саму, через перелом якої карпатівець не один місяць залишався поза футболом. Який діагноз медики поставлять цього разу, наразі не відома, але є велика ймовірність, що знову перелом...

Упродовж останніх півгодини матчу «Карпати» продовжували атакувати, гості ж зосередилися на обороні, але при нагоді намагалися провести ще одну гольову контратаку. Однак на більше, ніж на створення напівмоментів, більшість яких виникала після стандартів, ні господарів, ні гостей не вистачало. Лише наприкінці гри, вже у компенсований арбітром час Дзядикевич міг принести «Карпатам» перемогу. Центрфорвард, отримавши м’яча у карному майданчику, поклав на паузі захисника і пробив на виконання, але Будюк зумів відбити удар і тим самим зберіг для своєї команди нічийний рахунок.

9-й тур. 18.10.2014, 15:00. НТБ «Карпати», Брюховичі.