Асистенти арбітра: Ростислав Пузанський, Ростислав Якимик (обидва – Львів).
Четвертий арбітр – Роман Блавацький (Львів).

Спостерігач арбітражу – Юрій Мосейчук (Чернівці).

«КАРПАТИ» U-21: Підківка, Мірошніченко, Виздрик, Олійник, Кравець (Дударенко, 46), Вербний, Чачуа (Неплях, 46), Савошко, Грисьо, Кожанов, Полюганич (Страшкевич, 67).
Запасні: Мозіль, Грось, Денега, Дзядикевич.

«ОЛЕКСАНДРІЯ» U-21: Рудик, Бичков, Плахтир (Райлян, 85), Григоренко, Любко (Ніколаєв, 59), Ярошенко (Шкіндер, 46), Погранічний, Макогон, Бесараб, Єлсуков, Грубий.
Запасні: Ставицький, Гаврушко, Литвяк, Стецьков.
Тренер – Андрій Купцов.

Голи: Кожанов, 10, Чачуа, 14, Савошко, 34 – Грубий, 9.

Попередження: Савошко, 39, Дударенко, 51, Підківка, 69, Страшкевич, 79 – Григоренко, 25, Бичков, 44.

Вилучення: Неплях, 83 (груба гра) – Бичков, 90 (друге попередження), Григоренко, 90+4 (друге попередження).

Як і у матчі першого кола протистояння молодіжних команд «Карпат» і «Олександрії» завершилося за схожим сценарієм. Все розпочинається зі швидкого гола команди з Кіровоградщини, але потім забивають лише львів’яни. У минулому році «зелено-білі» забили чотири голи, а у звітному матчі – три. Кінцівка гри отримує червоне забарвлення. В Олександрії вилучають Павла Макогона, а у Львові – Євгена Непляха, Богдана Бичкова та Едуарда Григоренка.

Старт карпатівської «молодіжки» у 2016-му видався доволі суперечливим. Класні перемоги на полі «Чорноморця» і «Зорі» були розбавлені домашньою нічиєю з «Динамо» і поразкою від «Дніпра». «Олександрія» розпочала рік менш впевнено, здобувши чотири пункти в чотирьох матчах. Однак до суботнього протистояння команди підійшли у статусі сусідів у турнірній таблиці.

З перших хвилин на матч із «жовто-зеленими» тренерський штаб господарів виставив незвичний склад. Відразу п’ятеро гравців основної команди з’явилися у старті львів’ян. Місце у воротах зайняв Роман Підківка, у захисті на флангах розмістилися Василь Кравець і дискваліфікований у складі основи Денис Мірошніченко. В центрі поля знайшлося місце для Амбросія Чачуа і Дениса Кожанова.

«Карпати» розпочали активніше, але першими забили не вони. Помилка центру захисту «зелено-білих» призвела до того, що форвард гостей Євген Грубий отримав пас з глибини і вийшов на ударну позицію. З потужним пострілом нападника Підківка не впорався.

Однак пройшло лише десять хвилин, а «Карпати» виправили ситуацію і повели в рахунку, забивши двічі. Відразу після пропущеного гола «леви» пішли вперед і Денис Кожанов після масованої атаки опинився на самоті перед воротами. Найдосвідченіший футболіст з-поміж усіх тих, хто перебував на полі потужно пробив – Дмитро Рудик виявився безсилим.

На цьому львів’яни не зупинилися і забили вдруге. Зразкова атака за участі майже всіх гравців атакувальної ланки завершилася потужним дальнім ударом Амбросія Чачуа. Постріл карпатівця можна сміливо назвати ідеальним – м’яч залетів у самісінький кут воріт Рудика.

Два забиті голи надихнули господарів і вони продовжували володіти ініціативою протягом всієї першої половини гри. Територіальна перевага втілилася у ще один забитий м’яч до перерви. Олійник запустив довгий пас в розрахунку на Кожанова, однак до Дениса круглий не дійшов. Проте «зелено-білі» скористалися помилкою захисників і Володимир Савошко, який вивів партнерів на матч з капітанською пов’язкою, після передачі Чачуа класно пробив з лінії штрафного майданчика – 3:1.

Варто відзначити, що за кілька хвилин до третього забитого гола підопічні Андрія Тлумака створили ще один небезпечний момент біля воріт суперника. Савошко виконав штрафний удар, а Вербний виграв боротьбу у володіннях Рудика і завдав удару по воротах – м’яч влучив у перекладину!

В другому таймі «Олександрія» діяла сміливіше, однак особливої вигоди з цього гості не здобули. Львів’яни грали «за рахунком» і не форсували події. Відтак, друга половина гри була менш цікавою. Слід зазначити, що після перерви на полі з’явилися ще двоє гравців основи – Євген Неплях вийшов на заміну зі стартових хвилин другого тайму, а в середині другої половини зустрічі в гру вступив Вадим Страшкевич.

На останніх хвилинах інтриги матчу додав Неплях. В центрі поля новачок львівського клубу грубо сфолив і був вилучений з поля. Проте гості цим не скористалися. Більше того, капітан олександрійців Богдан Бичков, а згодом його партнер Едуард Григоренко отримують другі попередження за фоли на Максимові Грисю і йдуть вслід за Непляхом. Як наслідок, «Карпати» здобувають перемогу і вриваються у десятку кращих молодіжних команд чемпіонату України.