Молодь "Кажанів" отримає шанс себе показати

27 січня 12:30
Переглядів: 129
Ян Сух

У грі проти «Вінниці» головний тренер львівських «Барком-Кажанів»  Ян Сух довірив місце на майданчику молодим гравцям. Так по декілька хвилин у кожній з партій зіграли діагональний  Михайло Бібер та зв'язуючий Юрій Білан.

За словами Яна Суха, у його планах на майбутнє – залучати більше молоді з другої команди до основного складу, і таким чином збільшувати спортивну конкуренцію між гравцями.

«Я спілкуюся з тренерами другої команди і знаю про можливості кожного з гравців.  Зараз ми все частіше награємо Бібера та Білана, але це не означає, що інші хлопці не матимуть шансу себе показати. Добре знаю, що в другій команді теж є сильні гравці, які готові поборотися за місце в основному складі, наприклад, Саша Буздуган, Іван Плясецький. Крім того є Роман Знак, якого ми відправили в оренду до Польщі в місцевий SPS «Хробри Глогув», - розповів Ян Сух.

Нагадаємо, що в рамках восьмого туру  Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги  львівські «Барком-Кажани » на домашньому паркеті переграли ВК «Вінниця» (3:1) та (3:2).

Матчі дев’ятого туру Чемпіонату України з волейболу відбудуться 29 та 30 січня у Палаці спорту «Галичина».  Львівські «Барком-Кажани» прийматимуть ВК «Дніпро» з Дніпропетровська. Вхід на матчі для усіх вболівальників – безкоштовний.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: