Молодь. "Металург" (З) U-21 – "Карпати" U-21 – 3:2

04 квітня 17:30
Переглядів: 130
Про Карпати

Ще в п’ятницю зранку, коли молоді «леви» приїхали до Запоріжжя, їх зустріла тепла та сонячна погода. Але вже наступного дня, перед самим матчем проти однолітків із «Металурга, почав падати то лапатий сніг, то дрібний дощ, то одне з іншим. Таким чином, командам довелося грати у дуже складних умовах.

Пристосувалися до них швидше господарі, до слова, сам матч проходив на тренувальній базі «Металурга». Буквально зі стартових хвилин вони спробували проскочити оборону карпатівців і їм це вдалося. У боротьбі в карній зоні свого суперника зачепив Ігор Пластун, але суддя не лише призначив пенальті, але й вилучив захисника з поля. Таким чином, знайомство досвідченого захисника із молодіжним футболом тривало всього три хвилини.

Ігнатьєв реалізував пенальті, а «Карпатам» довелося перебудовуватися. Маркович змістився з флангу оборони до центру, а Поручинський відійшов назад, закривши зону капітана. Таким чином, проблеми навалилися на голову карпатівців як квітневий сніг.

З іншого боку це вилучення і пропущений гол стали хорошою перевіркою на міцність для молодих карпатівців. Можна сказати, що хлопці з честю пройшли ці випробування, навіть попри загальний результат. Після пропущеного м’яча «зелено-білі» спробували намацати слабкі місця в обороні «Металурга» і це їм вдалося. Після передачі з флангу від Гуцуляка, несподівано для високих захисників у них з-за спин вискочив низенький Грисьо. Вискочив, зрізав м’яча головою у кут і побіг обійматися зі своїми партнерами. Такий розклад аж ніяк не влаштовував запоріжців, які одразу ж спробували знову вийти вперед, але попереду у них мало що вдавалося – ситуацію під контролем тримали Мозіль з захисниками.

Другий тайм розпочався цікавими атаками «Карпат» зі стандартів. Зрозумівши, що банальні навіси особливої користі не принесуть, «леви» спробували зіграти нестандартно. Савошко з кутового віддав м’яча вільному Поручинському, а той красиво і м’яко перевів круглого на дальню штангу, де без опіки залишився Маркович. У капітана було зовсім мало часу для роздумів, тож він сильно пробив головою, але круглий розминувся з воротами – забракло кілька сантиметрів.

Більшість часу «Карпатам» довелося оборонятися – «Металург» атакував позиційно, але при цьому помилявся, чим гості і скористалися. Перехопивши поперечну передачу, Грисьо кинув у прорив Кравця, який спокійно прострілив до карної зони. Воротар «Металурга» спробував перервати простріл і це йому начебто вдалося, але м’яч відлетів до Захарківа, який без особливих проблем перевів його у незахищений кут – 1:2.

«Карпати» тримали оборону – до перемоги залишалося усього 8 хвилин. Але цього вистачило господарям для того, аби усе перевернути з ніг на голову. Так, не зовсім уважні дії в центральній зоні призвели до того, що Демидов отримав м’яча на лінії штрафного і сильно пробив низом. На жаль, Мозіль не зміг впоратися з цим ударом і рахунок зрівнявся. Але і на цьому гра не скінчилася. Через кілька хвилин банальне закидання до штрафного обернулося голом – Демченко вистрибнув і переправив м’яча у протихід Мозілю...

Таким чином «Карпати» поступилися, хоча цілком могли розраховувати на перемогу. Граючи увесь матч в меншості, маючи проблеми із кадровими втратами, «зелено-білі» усе ж показали характер, але не втримали позитивний результат. У будь-якому випадку вже помітно, що молодіжна команда зразка 2015 року виглядає набагато цікавіше та переконливіше, аніж минулого року. Далі буде...

18-й тур. 04.04.2015, 12:00. НТБ «Металург», Запоріжжя. 50 глядачів.