Молодь. "Таврія" – "Карпати". Анонс

19 квітня 20:15
Переглядів: 90
ФК Карпати

Натхненно і невтомно молодіжка «Карпат» йде до того, що наприкінці чемпіонату нав’яже дуже серйозну боротьбу своїм суперникам за медалі першості. Наразі карпатівці четверті, але за вдалого розвитку подій найближчим часом зможуть повернути собі третє місце. Лише чотири очки відділяють команду Андрія Купцова від дніпропетровського «Дніпра», очний матч з яким запланований на початок травня. 

А поки «зелено-білі» готуються до поєдинку із однолітками з сімферопольської «Таврії». Попередньо, цей матч мав відбутися в суботу, але після переговорів, дійство вирішили перенести на неділю, у день матчу основних команд, на 11 ранку. 

Як і головна команда «Таврії», молодіжка кримчан також замикає турнірну таблицю. Лише дві перемоги та 12 очок в активі «грифонів», а ще найгірша різниця забитих та пропущених голів в першості. Як і його попередникам, англійцю Адаму Седлеру ніяк не вдається вивести молодіжну команду «Таврії» бодай на рівень середняків чемпіонату. Вже протягом багатьох років дублери кримської команди традиційно займають останні місця, мотивуючи це тим, що підключають ще зовсім юних виконавців. 

Якби там не було, але «Карпатам» в неділю необхідно перемагати свого суперника – лише три очки дозволять нав’язати свої претензії на медалі, до того ж одразу після Криму, карпатівці вирушають на Луганськ, де на них чекатиме вже куди серйозніший опонент. До того ж, «леви» перебувають у доброму настрої, адже у вівторок перемогли маріупольський «Іллічівець» 2:0 – команду, яка до цього матчу йшла першою в молодіжному чемпіонаті. На жаль, перемога була затьмарена травмою Святослава Дзядикевича на останніх хвилинах матчу. 

Будемо сподіватися, що в Поштовому карпатівці та й їхні суперники залишать поле без травм та пошкоджень. Ну і віримо у те, що «леви» досягнуть позитивного результату і поїдуть в Луганськ у доброму настрої. 

Молодіжна першість України. Матч 26-го туру 

«Таврія» U-21 (Сімферополь) – «Карпати» U-21 (Львів

20 квітня. Початок – 11:00. Поштове. НТБ «Таврія»

Арбітр – Сергій Скрипак (Київ).

Асистенти арбітра: Євген Данильченко (Луганськ), Сергій Ковальських (Сімферополь).
Четвертий арбітр – Олександр Беркут (Сімферополь).

Спостерігач арбітражу – Євген Абросимов (Одеса). 

ОРІЄНТОВНІ СКЛАДИ КОМАНД: 

«ТАВРІЯ» U-21: Сітало, Селіо, Аксьонов, Матвієнко, Квасний, Тищенко, Ярчук, Севодняєв, Крамаренко, Сантрапинських, Мельник.

«КАРПАТИ» U-21: Мисак, Дударенко, Білий, Бухта, Маркович, Березовий, Страшкевич, Яструб, Красномовець, Грищенко, Завійський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: