Арбітр – Дмитро Кутаков (Бровари, Київська обл.).

Асистенти арбітра: Євген Данильченко (Луганськ), Андрій Єремєєв (Миколаїв).
Четвертий арбітр – Максим Козиряцький (Запоріжжя).

Спостерігач арбітражу – Геннадій Коваленко (Київ).

«ЗОРЯ» U-21: Чуваєв, Повалій, Заїменко, Шершень, Кравченко, Бєлоусов (Терзі, 67), Ярмаш (Король, 70), Квасов, Лихобабенко (Ємець, 55), Михайловський, Безбородько.

«КАРПАТИ» U-21: Мозіль, Виздрик, Веремієнко, Саламаха (Полюганич, 46), Бусько, Вербний, Рудика (Кльоц, 46), Савошко, Саутін (Лебеденко, 83), Богач (Страшкевич, 65), Габріель.
Запасні: Данилів, Войтович, Толочко.
Тренер – Олександр Чижевський.

Гол: Богач, 49.

Попередження: Саутін, 35, Габріель, 89.

У другій половині минулого сезону молодіжка «Карпат» у гостях обіграла луганську «Зорю» з рахунком 1:0. І от нове побачення молодих «левів» і «котів» на полі останніх вже у новому чемпіонаті України. І знову перемогу святкували «зелено-білі». Причому фінальний свисток арбітра зафіксував той самий підсумковий рахунок.

Перед грою у тренерського штабу «Карпат» виникли певні кадрові проблеми, які перш за все торкнулися пари центральних захисників. Не змогли допомогти своїм партнером у звітному матчі Володимир Сениця та Олександр Олійник. Тож з перших хвилин центр оборони цементували Назар Виздрик та Олег Веремієнко. Для останнього це був дебют у молодіжній першості. Більше того, 17-річний хлопчина ще півтора місяця тому грав у Дитячо-юнацькій лізі, а в юніорській першості України зіграв лише один поєдинок.

Грати командам довелося в дуже складних погодних умовах – у Запоріжжі стоїть справжня літня спека. Достатньо сказати, що в тіні показник термометра зашкалював за +30°С, а гра розпочалась о 16:00. Зрозуміло, що грати на максимальних швидкостях – було б самогубством. Однак у першій половині зустрічі суперники продемонстрували достатньо видовищну та цікаву гру. Глядачі стали свідками так званого відкритого футболу, в якому кожна з команд намагалася активно грати в передній лінії, але при цьому й не забувати про безпеку власних воріт.

Не бракувало у грі й небезпечних моментів, яких у першій 45-хвилинці «зелено-білі леви» та «чорно-білі коти» створили приблизно порівно. А найкращі нагоди довести справу до взяття воріт суперника і гості, і господарі мали незадовго до свистка арбітра на перерву. Першою могла забити «Зоря», коли партнери прямо по центру воріт вивели на забійну позицію свого капітана Григорія Ярмаша. Найдосвідченіший гравець матчу розстрілював Олега Мозіля без перешкод зі сторони карпатівських оборонців з лінії штрафного майданчика. Та постріл ветерана виявився не влучним – круглий пройшов вище каркасу воріт.

«Карпати» з відповіддю не забарилися. Окечукву Габріель, який на пару з Ігорем Богачем були найактивнішими у передній лінії гостей, лівіше середини «прошив» двох захисників, скинувши собі головою м’яча на хід. На швидкості центрфорвард «левів» технічно поклав на газон голкіпера господарів Олега Чуваєва, але не зумів з гострого кута влучити у ворота. Тож на перепочинок команди пішли за «сухого» рахунку.

Те, що не вдалося зробити наприкінці першої половини зустрічі, підопічні Олександра Чижевського та Михайла Дячука-Ставицького втілили у життя на початку другого тайму. Дмитро Кльоц та Ігор Богач на лівому фланзі атаки розіграли «стіночку» і останній з кута штрафного майданчика влучно пробив у притул з дальньою стійкою. Голкіпер «Зорі» не зумів врятувати свою команду від пропущеного гола.

Відкривши рахунок в матчі, гості не відійшли назад, як зазвичай буває, а продовжували шукати своє щастя біля воріт господарів. Особливо активними, як і до перерви, в передній лінії «зелено-білих» були Окечукву Габріель та автор забитого м’яча Ігор Богач. В значній мірі «Карпати» продовжували контролювати гру завдяки діям пари опорників Назар Вербний – Дмитро Кльоц, яка господарювала в середині поля. Тож за великим рахунком «Зоря» загрожувала воротам «Карпат» лише зі стандартів. І в одному з них підопічні Володимира Микитина ледь не зрівняли рахунок. Владислав Ємець класно пробив зі штрафного – кіпер «левів» був безпорадний щось зробити, але його підстрахувала поперечина.

Лише у компенсований арбітром до другого тайму ігровий час «коти» влаштували достатньо серйозний штурм гостьових воріт. Але карпатівці в обороні діяли самовіддано, а головне злагоджено та дисципліновано, що й дозволило їм довести справу до другої поспіль перемоги на полі суперника.

За матеріалами: fckarpaty.lviv.ua