Молоді бадмінтоністи Львівщини повернулися з чемпіонату України

14 жовтня 13:17
Переглядів: 136
бадмінтон

Упродовж 7 - 9 жовтня 2014 року в місті Миколаєві тривав чемпіонат України з бадмінтону серед юнаків 1999 року народження.

У змаганнях взяли участь 35 хлопців та 33 дівчини, які представляли збірні команд Миколаївської, Львівської, Харківської, Вінницької, Дніпропетровської, Черкаської областей.

Львівщину представляли вихованці ДЮСШ “Верховина” Львівської обласної організації ФСТ “Спартак”: Алтунян Роман, Жуцький Олег, Стрийський Андрій, Клюк Ірина, Артьомова Аліна та тренер-представник Гречанюк Оксана Олексіївна.

Абсолютним переможцем чемпіонату України з бадмінтону став Ковальов Дмитро, який переміг в одиночній категорії, в парі з Рожко Володимиром і в змішаній парі з Масайло Валерією (усі Миколаївська область). В жіночій одиночній категорії перемогла Марина Ільїнська, вона ж перемогла і в парі з Даною Гриненко – обидвоє з Харківщини.

Результати виступів львівських спортсменів:

  • Алтунян Роман в одиночній категорії виборов срібну медаль чемпіонату України 2014 року, в парній категорії разом з Агафоновим Владиславом (Вінницька обл.) вибороли бронзові медалі чемпіонату, а разом з львів’янкою Артьомовою Аліною отримав ще один бронзовий комплект нагород;
  • Жуцький Олег в одиночній категорії посів 17 місце, в парній категорії разом з Стрийським Андрієм - 9 місце, в змішаній – 17 місце;
  • Стрийський Андрій в одиночній категорії виборов 17 місце, в парній категорії - 9 місце, в змішаній - 17 місце;
  • Артьомова Аліна в одиночній категорії опинилася на 9 місці, в парній - 5 місце, в змішаній - 3 місце;
  • Клюк Ірина в одиночній категорії здобула 17 місце, в парній - 5 місце, в змішаній - 17 місце.

Вітаємо спортсменів та тренерів – Гречанюк Оксану Олексіївну, Ціж Любов Михайлівну, Каратника Івана Васильовича, Джангобекову Христину Русланівну із здобуттям юними бадмінтоністами медалей чемпіонату України!

Оксана Вацеба, управління молоді та спорту ЛОДА

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: