Молоді "дракони" розгромили земляків і знову вийшли в лідери

21 грудня 13:12
Переглядів: 108
ураган

Обидва поєдинки 4-го туру у групі "Захід" Першої ліги відбулися у четвер, 14 грудня. Друге коло першості розпочалося вже традиційним "франківським дербі", в якому дублери "Урагану" переграли земляків з "Епіцентру К10" з доволі несподіваним рахунком 7:1.

Ще до перерви у воротах Михайла Макогона побувало три м'ячі, а у другому таймі впродовж всього трьох хвилин "ураганівці" забили ще чотири рази і поховали інтригу у цій грі. Єдиний гол престижу у "будівельників" на рахунку Конкольняка, який на 33-й хвилині реалізував пенальті...

Перша ліга. Група "Захід". 4 тур
"Епіцентр К10" (Івано-Франківськ) - "Ураган-2-КФВ" (Івано-Франківськ) - 1:7 (0:3)

14 грудня 2017 року. 17:00. Івано-Франківськ. Спортзал ФОК. 200 глядачів.
Епіцентр К10: Макогон - Рябоконь, Конкольняк, Данів-к, Щербина - Красій, Томин, Прокопів, Прокоп - Ярий, Питльований, Барановський.
Ураган-2-КФВ: Левандівський-к (Гнатковський, 32) - Зеленкевич, Пелех, Цілик, Кефа - Завертаний, Сенюк, Негела, Душинський - Нікітін, Данилишин.
Голи: Конкольняк (33, з пенальті) - Пелех (5, 24), Цілик (13), Зеленкевич (18), Кефа (25), Завертаний (27), Сенюк (27).
Попередження: Красій (17), Данів (22), Питльований (24) - Пелех (13), Сенюк (40).

В іншому матчі групи "Захід" була зафіксована бойова нічия 3:3. У Львові місцева "Енергія-2-ЛЮ-Альтернатива" врятувалася від поразки з "Візою-Втормою", реалізувавши штрафний за 9 секунд до фінальної сирени...

"Енергія-2-ЛЮ-Альтернатива" (Львів) - "Віза-Вторма" - 3:3
Голи: Стефанків (14), Радевич (30), Миколюк (40)  - Кушецький (15, 25), Подолюк (38).

За матеріалами: uragan.if.ua