Молоді "леви" вилетіли на збори до Антальї

03 лютого 23:15
Переглядів: 175
Літак

Сьогодні о 15:30 транзитом через Стамбул молодіжна команда львівських «Карпат» відправилася на другі зимові збори, що триватимуть до 17-го лютого. У Манавґаті, на узбережжі Середземного моря, підопічні Романа Зуба і Олександра Чижевського розташуються в готелі Starlight, в якому базуюється й перша команда клубу. 

ТРЕНЕРСЬКИЙ ШТАБ «КАРПАТ» U-21 ДО АНТАЛЬЇ ВЗЯВНАСТУПНИХ ФУТБОЛІСТІВ

• ВОРОТАРІ – Іван Сілецький і Антон Задерейко;

• ПОЛЬОВІ ГРАВЦІ – Андрій Єлсуков, Андрій Маркович, Станіслав Штаненко, Максим Грисьо, Ігор Поручинський, Дмитро Полюганич, Юрій Захарків, Павло Макогон, Володимир Савошко, Юрій Яструб та один потенційний новачок, який перебуває на оглядинах. 

Як ми вже повідомляли, на турецьких зборах «зелено-біла» молодіжка окрім тренувань зіграє чотири контрольних спаринги. Першим суперником підопічних Романа Зуба і Олександра Чижевського будуть їхні ровесники з Румунії – команда «Віторул» U-21 з міста Константа. Цей поєдинок відбудеться 6-го лютого. За три дні, 9-го числа, на «зелено-білих» чекає зустріч також зі своїми ровесниками – молодіжкою норвезького «Тромсе» U-21. Натомість 13-го лютого молоді «леви» поміряються силами з основним складом австрійського клубу «Ельтендорф». А заключним акордом перебування карпатівців у Туреччині нинішньої зими стане матч, що відбудеться 16-го лютого. Наразі суперник на цей спаринг уточнюється.

З Туреччини додому молодіжна команда «Карпат» повернеться 17-го лютого і отримає два вихідних. А вже з 20-го числа у Львові розпочнеться безпосередня підготовка до першого офіційного матчу в 2015 році – гостьового поєдинку в рамках 15-го туру молодіжної першості України сезону-2014/2015 проти донецького «Металурга» U-21, який відбудеться 27-го лютого (базовий день).

Додамо, що за перебігом подій на зборах слідкуйте на офіційному сайті клубу. На вас чекають традиційні відеощоденники, ексклюзивні інтерв’ю, фоторепортажі та трансляції футбольних матчів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: