Молоді львівські санкарі Андрій Лисецький та Мирослав Левкович вибороли друге місце в Кубку світу з санного спорту серед юнаків

28 січня 18:05
Переглядів: 90
санний спорт

24-25 січня в Оберхофі (Німеччина) тривав шостий етап кубка світу серед юніорів, де успішно у складі збірної команди України змагалися представники львівської школи санного спорту.

Посівши 4 місце на етапі, львівський екіпаж у складі Андрія Лисецького та Мирослава Левковича (юніори А) посів у загальному заліку друге місце.

Молодих львівських санкарів випередила російська двійка Д.Лєбєдєв / Є.Пермяков, третіми у загальному заліку – німці Ф. Лач / М. Ільман.

Ще одна львівська юнацька двійка А.Демчук / О. Собота на 15 місці у загальному світовому рейтингу.

В категорії юніорок (юніорки А) найвище в загальному заліку після шести етапів розташувалася Дарія Гула – 11 місце; на 21-ій позиції знаходиться Ірина Левкович, на 25-ій – Анна Харчос.

Серед юніорів після змагань в Обергофі в одномісних санях львів’яни знаходяться на таких позиціях: Андрій Лисецький – 28; Михайло Савицький – 41; Роман Радченков – 44; Мирослав Левкович – 52; Ігор Легедза – 71.

В Німеччині у ці ж терміни змагалися і юніори старшої вікової групи. Марта Коза у світовому рейтингу після шести етапів посідає 15 місце;

Антон Дукач - 22 місце; Р. Радченков / І. Легедза у двомісних санях – 12.