Молоді львівські санкарі розпочали олімпійський сезон

21 листопада 22:00
Переглядів: 191
санки
У столиці XVII зимової Олімпіади м.Ліллегаммері (Норвегія) 19-20 листопада 2015 р. стартував змагальний сезон у санному спорті – тут відбувся І етап Кубка світу серед молоді.

Кращі молоді санкарі усієї планети  змагались у двох вікових категоріях: юніори (до 20 років) та юнаки групи «А» (до 18 років). Особливістю цьогорічних змагань юнаків є те, що за їх результатами будуть відібрані учасники ІІ зимових юнацьких Олімпійських ігор, які 12-21 лютого 2016 р. пройдуть у тому ж Ліллегаммері.

У заїздах санкарів на двомісних санях  5 місце посів український екіпаж у складі Андрія Лисецького та учня 10 класу Львівського училища фізичної культури Мирослава Левковича. Перемогу у цьому виді змагань вибороли росіяни.

Серед дівчат-юніорок на одномісних санях домінували німкені, які зайняли увесь пєдестал пошани. Перемогла Аліса Денглер. Студентка 2 курсу училища Дарія Гула на 6 місці.

Серед юнаків добру заявку на юнацьку олімпіаду зробив львів’янин Ігор Стахів, який посів 7 місце. Його відставання від переможця – Пауля Хайдера з Німеччини склало лише 1,1 сек. Серед дівчат Олена Смага (10 кл.) та Ірина Левкович (І курс) показали відповідно 28 і 29 результати.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: