Молоді важкоатлети Львівщини успішно виступили в чемпіонаті України

09 липня 12:31
Переглядів: 273
важкоатлети Львівщини

Нещодавно в місті Скадовську Херсонської області завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді віком до 23 років.

В змаганнях серед чоловіків взяли участь збірні 19 областей України, серед яких команда Львівської області посіла 1 загальнокомандне місце (452 очки), випередивши спортсменів Донеччини (424 очки) та Запорізької області (370 очок).

В загальнокомандному заліку серед 18 жіночих збірних, команда Львівщини посіла 8 місце (217 очок). Кращими на цих змаганнях були важкоатлетки Харківської (504 очки), Херсонської (426 очок) та Донецької (345 очок) областей.

Загалом команда Львівщини виборола п’ять нагород (3 срібні та 2 бронзові). В складі Львівської області серед кращих відзначилися: Нагорнюк Діана (м. Львів), Гоза Володимир, Олевич Віталій (м. Жидачів) (срібна медаль); Гордишинський Артур (м. Жидачів), Клюшник Богдан (м. Львів) (бронзова медаль).

Паралельно з цим чемпіонатом у Скадовську відбулися представницькі міжнародні змагання, присвячені пам’яті Якова Куценка. На цьому турнірі відзначився уславлений львівський важкоатлет Ігор Шимечко, який впевнено здобув перемогу в ваговій категорій понад 105 кг. 

Результати виступів членів збірної команди Львівської області: 


Чоловіки

Вагова категорія 62 кг:

  • 4 місце – Остафійчук Роман (тренер Братко С.).
  • 6 місце - Махмудов Мурат (тренер Єсін С.).
  • 9 місце – Махмудов Олег (тренер Єсін С.).
  • 13 місце – Ковальчук Андрій (тренер Єсін С.).

 

Вагова категорія 69 кг:

  • 3 місце – Гордишинський Артур (тренери Гентош А., Гентош В.).
  • 8 місце – Калапач Василь (тренер Єсін С.).

 

Вагова категорія 77 кг:

  • 8 місце – Козак Роман (тренери Бутенко Ю., Братко С.).
  • 9 місце – Іринчук Роман (тренери Гентош А., Гентош В.).

 

Вагова категорія 85 кг:

  • 2 місце – Олевич Віталій (тренери Гентош А., Гентош В.).

 

Вагова категорія 94 кг:

  • 2 місце – Гоза Володимир (тренери Гентош А., Гентош В., Мацьоха І.).
  • 5 місце – Закашевський Павло (тренер Плюта В.).

 

Вагова категорія +105 кг.:

  • 3 місце – Клюшник Богдан (тренери Бутенко Ю., Кононенко В.).

 

Жінки

Вагова категорія 48 кг:

  • 4 місце – Коробова Вікторія (тренер Братко С.).
  • 6 місце – Заяць Ольга (тренери Товстоног О., Розторгуй М., Науменко В.).
  • 7 місце – Пономарьова Ізабелла (тренер Білобровський М.).

 

Вагова категорія 75 кг:

  • 2 місце – Нагорнюк Діана (тренери Гордійчук В., Кононенко В., Товстоног О.).

 

 

Додаток

 

Підсумковий командний протокол

чемпіонату України з важкої атлетики серед молоді до 23 років

м. Скадовськ

СК "Скадовськ"

30.06-04.07.2015

М

Команди

чоловіки

Сума очок

56

62

69

77

85

94

105

+105

1

Львівська

 

 

56,5

35,5

65

 

30

 

75

 

85

40

 

 

65

 

452

2

Донецька

 

 

92,5

65

 

 

55

42

19

54

 

 

11,5

 

85

 

424

3

Запорізька

25

 

95

 

2,5

 

 

 

100

67,5

14

 

50

 

16

 

370

4

Харківська

80

41,5

 

 

 

 

 

 

7

85

14

 

9,5

 

35,5

31,5

304

5

Закарпатська

45

 

31,5

 

42,5

29,5

57,5

 

16

 

 

 

50

 

 

 

272

6

Волинська

 

 

19

10

80

14

 

 

11,5

 

95,0

9

24,5

 

 

 

263

7

м. Київ

 

 

 

 

17

 

100

 

31,5

 

5,5

1,5

47,5

 

39

11,5

253,5

8

Хмельницька

 

 

80

2,5

 

 

 

 

65

 

 

 

70

19,5

 

 

237

9

Дніпропетр.

65

95

 

 

8,5

 

16,5

 

 

 

 

 

32

 

19

 

236

10

Миколаївська

 

 

28,5

14,5

24,5

 

46,5

 

34,5

 

30,5

 

 

 

22

 

201

11

Луганська

 

 

 

 

100

 

 

 

 

 

65

22,5

2,5

 

 

 

190

12

Херсонська

 

 

42,5

6

 

 

13

11,5

 

 

 

 

 

 

95

 

168

13

Тернопільська

92,5

 

 

 

 

 

 

 

25,5

 

 

 

39

 

 

 

157

14

Рівненська

 

 

 

 

52,5

20

72,5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

145

15

Одеська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

55

 

19

 

55

 

129

16

Київська

34,5

29

 

 

 

 

 

 

 

 

26

21

 

 

 

 

110,5

17

Ів-Франківська

 

 

 

 

 

 

 

 

39

 

 

 

26,5

 

 

 

65,5

18

Вінницька

 

 

 

 

 

 

4

 

57,5

 

 

 

 

 

 

 

61,5

19

Полтавська

 

 

 

 

 

 

1,5

 

 

 

 

 

 

 

6

 

7,5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Головний суддя

 

 

 

 

 

 

 

 

Палюх Ю.

 

м. Скадовськ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Головний секретар

 

 

 

 

 

 

 

Самардак В.

м. Біловодськ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підсумковий командний протокол

 

 

чемпіонату України з важкої атлетики серед молоді до 23 років

 

 

м. Скадовськ

СК "Скадовськ"

30.06-04.07.2015

 

 

М

Команди

жінки

Сума очок

 

 

48

53

58

63

69

75

+75

 

 

1

Харківська

39

 

132,5

40

 

 

 

 

80

 

100

40

72,5

 

504

 

 

2

Херсонська

100

 

50

17

 

 

19

 

40

 

100

 

100

 

426

 

 

3

Донецька

70

 

29

 

 

 

100

 

100

46

 

 

 

 

345

 

 

4

Тернопільська

 

 

 

 

80

46,5

61,5

55

100

 

 

 

 

 

343

 

 

5

Запорізька

 

 

 

 

42,5

30

10

 

70

27

70

 

77,5

 

327

 

 

6

Луганська

30

 

100

36

 

 

1,5

 

20

 

50

40

 

 

277,5

 

 

7

Рівненська

 

 

 

 

77,5

95

80

 

 

 

 

 

 

 

252,5

 

 

8

Львівська

50

37

 

 

 

 

 

 

50

 

80

 

 

 

217

 

 

9

Дніпропетр.

80

 

24,5

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

114,5

 

 

10

Ів-Франківська

 

 

 

 

 

 

100

 

 

 

 

 

 

 

100

 

 

11

Київська

 

 

 

 

92,5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

92,5

 

 

12

Волинська

 

 

21,5

 

5,5

1,5

41,5

 

10

 

 

 

 

 

80

 

 

13

Полтавська

 

 

 

 

 

 

30

 

 

 

 

 

50

 

80

 

 

14

Хмельницька

 

 

77,5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

77,5

 

 

15

м. Київ

 

 

 

 

 

 

26

 

29

 

 

 

 

 

55

 

 

16

Кіровоградська

 

 

6

 

18,5

 

17

 

 

 

 

 

 

 

41,5

 

 

17

Житомирська

 

 

 

 

 

 

 

 

16

 

 

 

 

 

16

 

 

18

Миколаївська

 

 

 

 

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Головний суддя

 

 

 

 

 

 

 

 

Палюх Ю.

 

м. Скадовськ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Головний секретар

 

 

 

 

 

 

 

Самардак В.

м. Біловодськ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                         
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити