Молоді важкоатлети Львівщини успішно змагалися в Харкові

06 грудня 16:30
Переглядів: 141
важка атлетика

Цими днями у місті Харкові завершився Чемпіонат України серед вихованців шкіл вищої спортивної майстерності та всеукраїнський турнір імені Олімпійського чемпіона Ігоря Рибака.

Львівщина була представлена трьома спортсменами, які достойно виступили на національній арені.

Зокрема, 5 кілограмів за сумою двоборства не вистачило перспективному 16-річному спортсмену Анатолію Горідьку до нормативу «Майстра спорту». Результат спортсмена з КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо - 130 кг у ривку та 160 кг у поштовху й підсумкове 9 місце у ваговій категорії 85 кг.

Більш ніж успішним можна назвати виступ Павла Закашевського у ваговій категорії 105 кг, який зміг за серйозної конкуренції вибороти бронзову нагороду. Покращивши свої результати, атлет підкорив 165 кг у ривку та 205 кг в поштовху, що залишає йому непогані шанси потрапити на Чемпіонат Європи серед молоді наступного року. Обидва спортсмени тренуються під керівництвом бригади тренерів у складі В. Плюти, В. Кінарьова та С. Тузяка.

Також у суперважкій ваговій категорії понад 105 кг змагався представник ЛДЮСШ «Енергетик» Олег Пилипяк. У ривку він підкорив 135 кг, а в поштовху 175 кг. У результаті 6 особисте місце (тренери спортсмена: В. Рекша, Г. Юркевич, Ю. Бутенко).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: