Молодіжка «Карпат» перервала безпрограшну серію Беня, Павлюха, Сапуги...

10 червня 22:54
Переглядів: 404

Молодіжна команда «Карпат», яка готується в новій першості України відстоювати чемпіонський титул, на полі стадіону «Прогрес» зіграла товариський поєдинок з одним з лідерів Прем’єр-ліги Львівщини східницькою «Нафтусею».

Грати командам довелося в досить важких умовах – температура повітря зашкалювала за 30 градусів. Але це в тіні, а на полі її не було зовсім. Зрозуміло, що за такої ситуації очікувати високих швидкостей від футболістів не доводилося.

Загалом поєдинок пройшов за переваги господарів. Все ж хоча в складі гостей було багато досвідчених виконавців, за плечима в яких не один сезон в еліті українського футболу, функціонально карпатівці готові краще. Саме за рахунок більш високих швидкостей команда Романа Толочка і переграла «Нафтусю». Щоправда до середини першого тайму (команди грали за форматом два тайми по 40 хвилин) гра була рівною. Потім ініціативу захопили «смугасті», але першими чудову нагоду відкрити рахунок мали підопічні Андрія Чиха. На 35-й хвилині Николайчук в карному господарів накрутив двох захисників і перед ним залишився лише воротар карпатівців Новак. Але очну дуель виграв останній. І тут же «карпати» провели стрімку атаку у відповідь: Гордійчук майстерно вивів сам-на-сам з воротарем команди зі Східниці Вітівим лівого хавбека Бідловського. На відміну від Новака, Вітів врятувати свою команду від неприємностей не зміг – м’яч затріпотів у сітці після удару в дальній кут – 1:0.

Небагато гольових моментів суперники створили і в другому таймі. Але перевагою й надалі володіли «Карпати». У воротарів «Нафтусі» Вітіва та у Шпука, який вийшов на заміну, роботи було значно більше, ніж у їхнього візаві Мисака. В більшості епізодів кіпери гостей діяли надійно, але  коли Гордійчук завдяки індивідуальній майстерності обіграв трьох гравців команди Андрія Чиха і потужно пробив з лівої з меж карного майданчика, шансів у воротаря Східниці врятувати свою команду від другого голу не було. 2:0 – саме з таким рахункоим гра і закінчилася.

Додамо, що це перша поразка «Нафтусі» в нинішньому році. До сьогоднішнього дня Павлюх, Беньо, Сапуга та їхні партнери не програвали – ні в офіційних іграх, ні в товариських.

«Карпати» (Львів, молодь) – «Нафтуся» (Східниця) – 2:0 (1:0). 10 червня. Львів. Стадіон «Прогрес».

Судді: А. Шандор, Ю. Пилипів, Б. Дмитришин (усі – Львів).

«Карпати»: Новак (Мисак, 41), Тістик (Родін, 41), О. Тарасенко, Підвірний, Луцик, Озарків (Білий, 58), Куцяба (О. Толочко, 58), Бідловський (Вознюк, 41), Фурта (Ю. Покладок, 55), Омельченко (Козел, 53), Гордійчук.

«Нафтуся»: Вітів (Шпук, 55), Павлюх, Беньо (С. Лапко, 48), Шуга, М. Лапко (Касенич, 41), Кудінов, Сапуга (Васильцов, 52), Николайчук, Колодій, Миськів (Радченко, 41), Розлач (Надільний, 55).

Голи: 1:0 – Бідловський (36), 2:0 – Гордійчук (63).

Попередження: Сапуга (29), Кудінов (68).

Завтра на нашому сайті з'явиться ексклюзивний фоторепортаж Віктора Диченка з матчу.