Молодіжка "Карпат" провела спаринг з "Краснодаром"

18 лютого 09:30
Переглядів: 191
Карпати

В останній день турецьких зборів молодіжна команда «Карпат» провела товариський матч проти однолітків з російського «Краснодара», основну команду якого тренує екс-наставник «зелено-білих» Олег Кононов. Хоча ані його, ані Олександра Севідова на цьому поєдинку не було – обидва тренери заклопотані завершальними днями підготовки до початку нового сезону. Зате весь матч переглянув головний тренер молодіжної збірної України Сергій Ковалець. За поєдинком він стежив із списком гравців «Карпат» та датами їх народження. І забігаючи наперед, варто сказати, що Сергій Іванович не провів час даремно – на нього, як і на інших глядачів, чекав доволі видовищний матч. 

У перших трьох спарингах молоді «леви» грали проти значно старших та досвідченіших суперників. Заради таких матчів довелося жертвувати результатом – оновлена молодіжка поступалася своїм опонентам з Румунії і Болгарії. 

Цього ж разу львів’янам протистояла команда, складена з таких самих молодих гравців, як і вони самі – випускниками клубної академії «Краснодара». Лише двоє гравців мали мінімальний досвід у грі на найвищому рівні – вони провели за першу команду поєдинок на Кубок Росії.

Взагалі, «чорно-зелені» привезли до Туреччини одразу три команди – основу, дублерів та «Краснодар-2». Саме гравці двох останніх і сформували три склади по 11 гравців, кожен з яких провів на полі півгодини. 

Вже з самого початку сподобалися дії арбітрів, які практично забули про свистки. Команди ніби відчули це і в буквальному розумінні почали рубатися. Однак ані до провокацій, ані до грубої гри справа не доходила. Молоді виконавці по різні сторони барикад опинилися у рідній стихії. Десь забувши про тактику і стратегію, вони просто віддалися грі. Безмежна кількість ігрових стиків та відсутність свистків зробили цей матч динамічним і напруженим. Щоправда, до перерви голів не забивали, хоча у Тараса Завійського було дві непогані можливості та й Красномовець міг вирішити долю епізоду на користь команди та не склалося. Свої моменти до перерви не реалізували і росіяни, які також непогано атакували. 

Але вже на початку другого тайму «бики» змогли скористатися помилкою львівської оборони і таки відкрити рахунок в цьому матчі. Та раділи росіяни не довго, бо «Карпати» таки не мали наміру програвати ще й в останньому матчі. Сольний прохід гравця, який перебуває на оглядинах, та смачний його удар під перекладину метрів з 25-и дозволив «левам» зрівняти рахунок. А вже в наступній атаці «зелено-білі» мали виходити вперед. «Карпати» підловили свого суперника за неточність в обороні й Волошин вийшов на одного лише воротаря. На жаль, рішення він обрав неправильне – замість того, щоб покотити м’яча партнеру, який мчав паралельним курсом, Волошин вирішив бити сам – і промахнувся. 

Але й після цього у підопічних Андрія Купцова було ще чимало нагод – наприкінці матчу вони серйозно затисли краснодарців до їхніх воріт та все ж забити більше не вдалося. Попри це варто віддати належне нашій молоді, яка за час зборів змогла зміцнитися та порозумітися між собою. А це вже великий крок вперед. 

Як «Карпати» не скористалися з територіальної переваги, так і росіяни не змогли вичавити бодай щось з чисельної більшості (хоч і не тривалої, до заміни) – Андрій Савченко перестарався у спробі «віддячити» супернику за небезпечну гру і був змушений залити поле через вилучення. Але зрештою, це не вплинуло на загалом позитивний настрій команди, яка вже в вівторок зранку повернеться до Львова. 

«Карпати» (U-21) – «Краснодар-2» – 1:1

«КАРПАТИ»: Мозіль (Нагірний, 75), Савченко (Дзядикевич, 87), Бухта, Білий (Виздрик, 70), Дударенко (Маркович, 45), Березовий (Михайловський, 75), Завійський (Яструб, 46), Савошко (Волошин, 60), Поручинський (Білоус, 60), Дронський (Грищенко, 46), Красномовець (гравець на перегляді, 46).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: