Молодіжка "Карпат" розгромила "Оболонь" - 5:2

19 вересня 14:32
Переглядів: 256
Default Image

Молодіжна першість. 10 тур. 18.09.2010. Субота, 16:00. СКА, Львів. 450 глядачів. +15С

Арбітр: Віталій Годулян.
Асистенти арбітра: Микола Левко, Віктор Кравченко.

«КАРПАТИ»: Мисак (Данкович, 79), Гірський (Біловус, 62), Є. Тарасенко (О. Тарасенко, 67), Гурський (Білий, 80), Сагайдак, Мартинюк, Озарків (Покладок, 71), тістик, Гудима (Сворак, 76), Габовда, Омельченко (Гордійчук, 46).
Головний тренер – Роман Толочко.

«ОБОЛОНЬ»: Остапенко (Березовський, 46), Майданевич, Родіна, Карамушка (Семенов, 46), Путраш, Сокуренко (Турчанов, 60), Зарічнюк, Толстяк (Мірошниченко, 46), Шевчук (Ковалець, 60), Мазуренко (Заваров, 46), Солонинко (Мякушко, 46).
Головний тренер – Сергій Конюшенко.

Попередження: Гірський, 53, Гордійчук, 64, Гудима, 74 – Мякушко, 57.

Голи: Тістик, 25, Габовда, 30, 56, Гудима, 32, Мартинюк, 62 – Зарічнюк, 10, Заваров, 88 (пен.).

Старший тренер молодіжної команди «Карпат» Роман Толочко після впевненої перемоги над «Оболонню» поділився з Інформаційним центром клубу своїми враженнями від гри.

«Почали ми вже традиційно нервово і, як наслідок, пропустили гол. В тому епізоді припустився помилки наш воротар. Причому помилка була з розряду дитячих. Щодо гри в обороні, то у мене дуже багато претензій до Гірського, який часто залишав свою зону і не встигав повертатися назад. Саме з його флангу найбільше було проблем. Проте цікаво, що пропущений м’яч десь заспокоїв хлопців і вони поступово перехопили ініціативу та почали створювати моменти біля воріт суперника. З реалізацією сьогодні особливих проблем у нас не виникло – п’ять забитих голів цьому найкраще свідчення. Так що загалом ми повністю переграли «Оболонь», але зауважень до гравців у мене є чимало. Але це нормально – тренер не буває задоволений на сто відсотків навіть тоді, коли команда здобуває впевнену перемогу», – сказав Роман Любомирович.
Інформаційний центр ФК «Карпати», ФК Карпати

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: