Молодіжка "Карпат" розпочинає підготовку до сезону 2015/2016

20 червня 13:02
Переглядів: 181
зуб чижевський

Молодіжна команда «Карпат» вийшла з літньої відпустки і розпочинає підготовку до першості України U-21 сезону 2015/2016 рр. 

Відпустка для молодих «левів» закінчилася 14-го червня. У понеділок та вівторок підопічні Романа Зуба і Олександра Чижевського пройшли поглиблений медогляд. Наступні три дні, 17 – 19 червня, команда проводила по одному тренуванню – пробіжки у Брюховицькому лісі. У суботу гравці пройдуть різнобічне тестування, яке проводитиме комплексна наукова група. А починаючи з неділі команда працювати у режимі щоденних дворазових тренувань. Традиційно, перші дні будуть присвячені головним чином відновленню функціональних якостей, але й про роботу з м’ячами молоді «леви» також не забуватимуть. 

Ввечері 23-го червня команда відправляється на традиційний навчально-тренувальний збір за кордон. Цього разу тренери зупинили свій вибір на Словенії. Упродовж двох тижнів молоді «леви» на Балканах проводитимуть щодня по два тренування. В планах тренерського штабу і чотири контрольних спаринги – попередньо вони заплановані на 27-е і 30-е червня та 3-є і 6-е липня. У списку футболістів, яких Роман Зуб і Олександр Чижевський беруть на тренувальний збір до Словенії, наразі 20 чоловік. Зазначимо, що до молодіжної команди переведена група гравців з юніорської команди «Карпат» U-19, яка в минулому сезоні вдруге поспіль здобула бронзові медалі першості України.

Додому з Балкан молоді карпатівці повернуться 8-го липня і після двох вихідних на клубній базі розпочнуть безпосередню підготовку до стартового матчу молодіжної першості України. Новий сезон, нагадаємо, «зелено-білі» розпочнуть гостьовим поєдинком проти харківського «Металіста». Гра відбудеться 17-го липня (базовий день).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: