Молодіжка "Карпат" зазнала третьої поразки поспіль. І це в статусі чемпіона України

08 серпня 13:39
Переглядів: 270

Футбол. Молодіжна першість України

Матч 5-го туру

«Карпати» (Львів, молодь) – «Арсенал» (Київ, молодь) – 1:2 (0:0). 7 липня. Львів. Стадіон СКА. Сонячно. +32С

Арбітр: Юрій Мосейчук (Чернівці)
Асистенти арбітра: Микола Левко, Ярослав Куш
Четвертий арбітр: Андрій Грисьо (Львів)
Інспектор ФФУ: Василь Луцький (Калуш)

«Карпати»: Мисак, Гірський, Гурський, Підвірний, Сагайдак, Куцяба (Покладок, 46), Мартинюк, Тістик, Кополовець (Біловус, 71), Габовда (Гордійчук, 46), Нено (Омельченко, 63)
Тренер – Роман Толочко

«Арсенал»: Комарицький, Вітас, Черненко (Михальченко, 90+2), Стеценко, Вечурко (Фабунмі, 69), Мепорія (Сутковий, 84), Фаворов, Нечай (Томах, 64), Сахнюк Бровко, 90), Шабанов, Герасімов
Тренер – Віктор Іщенко

Голи: Покладок (47), Лукша (57), Фаворов (59)

Попередження: Нено (49), Шабанов (90+1), Михальченко (90+3)

П’ята гра – третя поразка, саме така статистика виступів молодіжної команди «Карпати». Цього разу підопічні Романа Толочка поступилися своїм ровесникам із київського «Арсеналу». До слова, для гравців столичного клубу це уже третя перемога у новому сезоні. Але фаворитами арсеналівців все одно не назвеш - гра проходила у доволі рівному руслі. Правда, карпатівці створили значно більше гольових моментів, але позитивного результату це не дало.

У матчі проти «Арсеналу» разом із гравцями, які в основному виступають за молодіжну команду, грали Михайло Кополовець та Нено. На жаль, їхня поява не надто підсилила гру. Безсумнівною заслугою Михайла Кополовця є гольова передача і кілька хороших навісів у штрафний суперника; і тут перелік плюсів можна завершити. Цього й можна було чекати від гравця, який часто грає в основі. До слова, Михайло двічі створив киянам прекрасні моменти, які могли завершитися голами. Намагаючись віддати м’яча назад, Кополовець помилявся, а усі його партнери були на половині поля суперника. Як результат, для «Арсеналу» було створені два контрвипади. На щастя, скористатися ними кияни через свої дії і завдяки старанням карпатівських захисників не зуміли.

Загалом у першому таймі гості, хоч і атакували, але гостроти не створювали. Кілька разів пробивав Іка Мепорія, але м’яч летів то вище воріт, то повз них. Активними у нападі арсеналівців важко назвати. Натомість карпатівці у першій половині створили кілька, здавалось би, стовідсоткових моменти.

Першим на пустому місці втратив шанс Мартинюк: отримавши м’яча у штрафному, Ярослав замість того, щоб спробувати розвернутися і пробити, почав обігрувати суперників. Через кілька хвилин все той ж Мартинюк, отримавши м’яча від Кополовця, пробивав головою – круглий полетів над воротами. Наступними могли забити Нено та Куцяба: бразилець дістав м’яч біля лінії і з гострого кута пробив – воротар вибив м’яч перед собою. Після недовгої боротьби круглий від удару Ярослава Куцяби пролітає в метрі над поперечкою. Здавалось би, «Карпати» уже от-от заб’ють – і це було б логічно. Адже проходить всього кілька хвилин після попередніх атак і «зелено-білі» створюють для себе ще два шанси забити. Спочатку Кополовець навісив у штрафний – на вістрі опинився Гірський. Степан пробив сильно, але воротар зумів врятувати свою команду. Не проходить і хвилини, як Габовда швидко проходить флангом і віддає Мартинюку. До лінії воріт було не більше метра, але Ярослав, завдяки старанням захисників «Арсеналу», невдало пробиває – м’яч летить угору паралельно до стійки воріт.

Перша атака у другому таймі завершилася голом. Нарешті карпатівці зуміли спрямувати м’яча у сітку воріт Комарицького: Михайло Кополовець зліва навісив у воротарський, а Юрій Покладок головою відправив круглого у ближній кут – 1:0. До слова, для автора голу це була лишe друга хвилина гри за карпатівську молодіжку.

У цей момент, напевне точно, ані карпатівці, ані глядачі на трибунах не могли й подумати, що «зелено-білі» програють. Але гравці «Арсеналу» не здалися, і хоч й надалі грали не надто гостро, та все-таки зуміли двічі забити. Причому різниця у часі між першим та другим голом склала всього дві хвилини! Вітаутас Лукша першим відправив м’яч у ворота Мисака. Карпатівці чи то розгубилися, чи то надіялися, що арсеналівець у офсайді, але на перешкоді м’ячу не стали – 1:1.

Другий гол був не менш несподіваним. Киянин подав кутовий – ніхто із карпатівців не вступив у боротьбу за м’яч з Денисом Фаворовим. Він безперешкодно відправив круглого у ворота «Карпат» - 1:2. До кінця гри «зелено-білі» намагалися змінити хід подій, але не вистачало гостроти.

Наступним суперником львів’ян буде донецький «Шахтар». Наразі гірники перемогли у всіх п’ятьох матчах. Залишається надіятися, що карпатівці оговтаються після сьогоднішньої поразки і зуміють припинити невдалий старт у боротьбі із сильним та принциповим суперником.