Молодіжки "Карпат" і "Чорноморця" розсудить Дмитро Кутаков

14 вересня 17:30
Переглядів: 98
Дмитрий Кутаков

Комітет арбітрів Федерації футболу України затвердив арбітрів на матчі 8-го туру молодіжного чемпіонату України серед клубів Прем’єр-ліги сезону 2016/2017. Зокрема, поєдинок між найближчим резервом львівських «Карпат» та одеського «Чорноморця», що відбудеться в п’ятницю, 16-го вересня, на полі стадіону «Україна» в місті Лева (початок – о 15:00), обслуговуватиме бригада суддів на чолі з Дмитром Кутаковим із Броварів Київської області. 

Дмитро Кутаков народився 7-го жовтня 1977 у Броварах, де мешкає й сьогодні. Зріст – 190 см, вага – 91 кг. Має дві вищі освіти – закінчив УНУФВіС та УНУДПСУ. 

Поєдинки аматорів розпочав судити з 2003 року. За три роки увійшов до когорти арбітрів Другої ліги. З 2008 року почав обслуговувати ігри Першої ліги, а в 2010 році відбувся його дебют у ролі арбітра в полі зустрічі Прем’єр-ліги.

Допомагатимуть у п’ятницю головному арбітру асистенти Олександр Павлінов та Ігор Бицкало (обидва – Одеса). Резервним арбітром призначено Андрія Холявка (Львів). Євген Геренда (Калуш, Івано-Франківська обл.) виконуватиме функції спостерігача арбітражу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: