Молодіжки "Карпат" і "Дніпра" судитиме Денис Шурман

30 квітня 18:15
Переглядів: 97
суддя

Денис Шурман з містечка Вишневе, що на Київщині, призначений головним арбітром матчу 28-го туру молодіжного чемпіонату України між дніпропетровським «Дніпром» та львівськими «Карпатами», який відбудеться у суботу, 3-го травня, о 15:00 на полі стадіону «Метеор».

Денис Шурман (зріст – 187 см, вага – 80 кг) народився 6-го листопада 1986 року. Мешкає в містечку Вишневе, Київської області. Має вищу освіту – закінчив Національний технічний Університет України (колишній Київський політехнічний інститут).

З 2004 року обслуговував регіональні змагання, а з 2008 року почав судити матчі Дитячо-юнацької футбольної ліги та першості України серед аматорів. У 2011–2012 роках працював на поєдинках Другої ліги чемпіонату України, а з 2013 – Першої.

Зазначимо, що Денис Шурман у суботу вперше в своїй кар’єрі обслуговуватиме матч за участю команди ФК «Карпати».

На лінії поля Денису Шурману у суботу допомагатимуть лайнсмени Едуард Карапетян (Тернопіль) та Володимир Жарий (Павлоград, Дніпропетровська область). Функції четвертого арбітра виконуватиме Андрій Семенов (Дніпропетровськ). Спостерігач арбітражу – Карен Оганесян (Луганськ).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: