Молодіжки "Ворскли" і "Карпат" розсудить Дмитро Кутаков

27 квітня 18:22
Переглядів: 85
Дмитрий Кутаков

Комітет арбітрів Федерації футболу України затвердив арбітрів на матчі 24-го туру молодіжного чемпіонату України серед клубів Прем’єр-ліги сезону 2015/2016. Зокрема, поєдинок між дублерами полтавської «Ворскли» та львівських «Карпат», що відбудеться у п’ятницю, 29-го квітня, на полі cтадіону «Лтава» у Полтаві (початок – о 14:00), обслуговуватиме бригада суддів на чолі з Дмитром Кутаковим з Броварів Київської області. 

Дмитро Кутаков (народився – 07.10.1977 у Броварах; зріст – 190 см; вага – 91 кг) має дві вищі освіти – закінчив УНУФВіС та УНУДПСУ. Поєдинки аматорів розпочав судити з 2003 року. За три роки увійшов до когорти арбітрів Другої ліги. З 2008 року почав обслуговувати ігри Першої ліги, а в 2010 році відбувся його дебют у ролі арбітра в полі зустрічі Прем’єр-ліги.

Допомагатимуть у п’ятницю головному арбітру асистенти ОлександрМатяш (Полтава) та Олександр Корнійко (Миргород, Полтавська обл.).Резервним арбітром призначено Дмитра Євтухова (Дніпропетровськ).Олег Первушкін (Черкаси) виконуватиме функції спостерігачаарбітражу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: