Молодіжки "Зорі" і "Карпат" розсудить Дмитро Кутаков

18 серпня 11:30
Переглядів: 93
Дмитрий Кутаков

Комітет арбітрів Федерації футболу України затвердив арбітрів на матчі 5-го туру молодіжного чемпіонату України серед клубів Прем’єр-ліги сезону 2016/2017. Зокрема, поєдинок між дублерами луганської «Зорі» та львівських «Карпат», що відбудеться в суботу, 20-го серпня, на полі НТБ «Металург» у Запоріжжі (початок – о 16:00), обслуговуватиме бригада суддів на чолі з Дмитром Кутаковим із Броварів Київської області. 

Дмитро Кутаков (народився – 07.10.1977 у Броварах; зріст – 190 см; вага – 91 кг) має дві вищі освіти – закінчив УНУФВіС та УНУДПСУ. Поєдинки аматорів розпочав судити з 2003 року. За три роки увійшов до когорти арбітрів Другої ліги. З 2008 року почав обслуговувати ігри Першої ліги, а в 2010 році відбувся його дебют у ролі арбітра в полі зустрічі Прем’єр-ліги.

Допомагатимуть у суботу головному арбітру асистенти ЄвгенДанильченко (Луганськ) та Андрій Єремєєв (Миколаїв). Резервнимарбітром призначено Максима Козиряцького (Запоріжжя). ГеннадійКоваленко (Київ) виконуватиме функції спостерігача арбітражу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: