Молодіжна команда "Карпат" поразкою завершила осінню частину сезону

03 грудня 11:30
Переглядів: 64
U-21

Свій останній поєдинок у 2015 році молодіжна команда львівських «Карпат» програла. У рамках перенесеного 12-го туру молодіжної першості України резервісти «зелено-білих» у гостях поступилися донецькому «Шахтарю» – 0:2.

Футбол. Молодіжна першість України-15/16. Перенесений матч 12-го туру

«Шахтар» U-21 (Донецьк) – «Карпати» U-21 (Львів) – 2:0 (0:0)

2 грудня. Початок – 13:00. Щасливе. Стадіон «Княжа Арена». 100 глядачів.

Похмуро, дощ. +1°С.

Арбітр – Іван Бондар (Київ).

Асистенти арбітра: Олександр Якименко, Леонід Ярмолинський (обидва – Київ).

Четвертий арбітр – Володимир Новохатній (Київ).

Спостерігач арбітражу – Сергій Цимбал (Суми).

«ШАХТАР» U-21: Гриценко, Сагайдак, Безуглий, Качараба, Матвієнко, Шишка, Коробенко, Габелок (Бугай, 80), Горбунов (Адаменко, 87), Гринь (Зубков, 65), Борячук.

Запасні: Кудрик, Кирюханцев, Сагуткін, Куксенко.

Тренер – Мігель Кардосо.

«КАРПАТИ» U-21: Сілецький, Грось, Сениця, Лобай, Дударенко, Грисьо, Михайловський, Яструб (Гладкий, 83), Полюганич (Бусько, 70), Богач (Савошко, 70), Карпенко.

Запасні: Стецьків, Виздрик, Дзядикевич.

Тренер – Роман Зуб.

Голи: Борячук, 43, 85.

Попередження: Шишка, 52 – Михайловський, 47, Яструб, 48.

Останній матч у році молодіжна команда «Карпат» проводила в Щасливому, на штучному полі київського «Арсенала». У ролі суперника – лідер чемпіонату донецький «Шахтар», який не менше за своїх суперників хотів завершити рік на мажорній ноті. У Романа Зуба та Олександра Чижевського було кілька кадрових втрат – не приїхали з командою Андрій Маркович, Назар Вербний та Тарас Завійський, а Святослав Дзядикевич не міг грати на синтетиці через рекомендації лікарів. Натомість, у стартовому складі вийшов Ігор Карпенко – кращий бомбардир юніорської команди останніх років.

Почали обидві команди по-бойовому, даючи зрозуміти, що ніхто в боротьбі поступатися не збирається. Саме гості створили перший гольовий момент, коли Яструб пробивав зі штрафного. М’яч буквально у сантиметрах пролетів біля штанги, кіпер при всьому бажанні, нічим би не зарадив. «Шахтар» відповідав масованими атаками, але оборона «левів» трималася надійно і не пропускала донеччан до своїх воріт. Використовуючи закидання на хід Борячуку, «помаранчево-чорні» намагалися використати швидкість свого нападника. Але лише наприкінці тайму йому вдалося скористатися своїм моментом. Прохід по флангу завершився впевненою грою Борячука, ефектним фінтом та м’ячем у сітці воріт Сілецького. Таким чином, на перерву, за рівної гри, переможцями пішли самі донецькі футболісти.

По перерві господарі додали в агресії і притисли «зелено-білих» до власних воріт. Швидше та агресивніше діючи на підборах, «Шахтар» більше володів м’ячем, але забити другий гол ніяк не вдавалося. Натомість, саме карпатівці мали можливість зрівняти рахунок. Запресингувавши захисників на їхній половині поля, львів’яни вибороли м’яча і вивели Яструба на побачення з кіпером. У нашого плеймейкера вистачало часу на підготовку для удару, але сам постріл видався невдалим – просто в Гриценка.

Фактично, у другому таймі це був єдиний, по справжньому гольовий епізод для «Карпат». «Шахтар» продовжував тиснути і в кількох моментах Сілецькому відверто щастило – м’яч пролітав повз стійки й перекладини. Хоча кіперу «Карпат» довелося і самому не раз виручати команду. Але врешті, після чергової атаки, не без допомоги рикошету, м’яч потрапив до Борячука, який відзначився дублем.

Загалом же карпатівці провели доволі непоганий матч у плані організації гри, але гравці «Шахтаря» показали де є проблеми команди і над чим ще потрібно працювати.