Молодіжна збірна України розпочала підготовку до чемпіонату Європи

19 серпня 08:10
Переглядів: 169
збіна україн з регбі

17 серпня стартували навчально-тренувальні збори (НТЗ) збірної України U-20 до чемпіонату Європи в Чехії.

Про програму НТЗ розповів тренер команди Дмитро Федишин.

- Враховуючи, що збори короткострокові, всього 4 дні, ми постараємося поліпшити вже наявні напрацювання. На жаль, у більшості гравців немає досвіду гри на міжнародних змаганнях, тож сподіваємося, що які хлопці раніше виступали на чемпіонаті Європи поведуть за собою партнерів. Звичайно, дуже важливі фізичні кондиції. Регбісти одеської «Академії» тренуються регулярно, гравці які виступають у Львові та Києві також зараз проходять збори зі своїми командами. Тому ми сподіваємося, що всі хлопці будуть в тонусі.

- Чи допомогли команді збори в Грузії, які проходило минулої зими?

- Розрив між зборами в Грузії і у Львові дуже великий, але нам вже є від чого відштовхуватися. Гравці знають, чого від них вимагає тренерський штаб. Якщо вони зберегли інформацію, яку ми їм доносили в Грузії, то і їм і нам буде працювати легше і це тільки додасть ефективності зборів у Львові.

- Першим суперником України на майбутньому турнірі буде Молдова. По закінченні молодіжного чемпіонату Європи-2013, тренерський штаб нашої збірної зізнався, що дуже не хотів грати з цією командою. За рік думка змінилася?

- Ні. Молдова - дуже незручний суперник. Всі регбійні збірні цієї країни від юніорської - до національної, грають за приблизно однаковою схемою. Молдавська команда відштовхується від дій «сутички» і намагається нападниками продавлювати оборону суперників. В свою чергу ми постараємося нав'язати опоненту відкриту гру, з великою кількістю єдиноборств, які повинні завершуватися в нашу користь.

- Торік Україна посіла третє місце. На який результат команда розраховує зараз?

- Перед гравцями ми ставимо максимальні завдання. У той же час будь-яке призове місце на чемпіонаті Європи буде вважатися позитивним результатом.

Чвертьфінал чемпіонату Європи U-20 Україна - Молдова відбудеться 24 серпня в чеському Брно.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: