Молодий захисник "Карпат" провів чергову гру в стартовому складі у Лізі Парі-Матч

01 листопада 16:30
Переглядів: 116
Кравець

Молодий захисник «Карпат» провів чергову гру в стартовому складі у Лізі Парі-Матч. Для Кравця матч із запорізьким «Металургом» видався успішним і, мабуть, найкращим у кар’єрі. Про враження від суботнього протистояння Василь розповів журналісту Інформаційного центру ФК «Карпати».

«Ми задоволені і грою, і результатом. Матч був нелегким, емоційним. Добре, що ми перемогли. Я потрохи звикаю до елітного дивізіону. Тут набагато вищі швидкості, зовсім інші вимоги. Рівень футболу суттєво відрізняється від того, який є у чемпіонаті дублерів і першості U-19. Суперники, безумовно, сильніші. І я, і команда йдемо вперед. Зникає страх і переживання, намагаюся брати гру на себе за потреби, не боюся пробивати по воротах».

«Мені комфортно грати з Володею Костевичем на фланзі. Якщо я біг вперед, він мене страхував і допомагав. Ми добре один одного розуміємо. На тренуваннях працюємо і це дає свої результати. Радий, що все так закінчилося, адже «Металург» – сильна команда. Не варто дивитися в турнірну таблицю. У складі запоріжців грає чимало молодих виконавців. У них є бажання, швидкість, відвага. Можливо, сьогодні їм не вистачало зіграності. Крім того, футболісти «Металурга» не часто пробивали по наших воротах».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: