Моцик та Катков припинили боротьбу в одиночному розряді

10 травня 18:40
Переглядів: 416
Default Image

У Роттердамі (Голландія) триває чемпіонат світу з настільного тенісу. львів’янка Ірина Моцик, хоч і вдало розпочала кваліфікаційний турнір, однак не змогла подолати останній рубіж кваліфікації у вигляді спортсменки з Тайпею Чай Йа Чуан – 1:4. Припинив боротьбу в одиночному розряді Іван Катков з Полтави. У вирішальному матчі за вихід в основну сітку він програв тенісистку з Шотландії Гавіну Рамгею.

У місті Ірина Моцик та Євген Прищепа пробилися до другого кола основної сітки, однак програли представникам Північної Кореї Кім Хук Бонг та Кім Йонг. Рахунок матчу1:4 на користь представників азіатської школи настільного тенісу.

Іван Катков з Полтави та Ганна Гапонова з Харкова також завершили боротьбу за медалі у міксті. Вони програли представникам Південної Кореї Сео Хюн Деок та Сеок Ха Юнг – 1-4. Відтак, у міксті українських тенісистів більше на залишилося.

У змаганнях дівчат пар Ірина Моцик та Ганна Гапонова пробилися до основної сітки змагань. Суперницями українок у першому раунді змагань будуть представниці Польщі Наталія Партика та Катаржина Грибовська.

Ганна Гапонова та Маргарита Песоцька в одиночних змаганнях дівчат боротьбу ще не починали. А Євген Пришепа, Коу Лей, Олександр Дідух та Ярослав Жмуденко  не грали ще як і в одичних, так і в парних змаганнях.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: