Мотиваційний кліп від найрідніших "половинок" футболістів "Руху"

01 травня 20:14
Переглядів: 239
рух

Приємна несподіванка чекала на гравців «Руху» після матчу з «Миколаєвом». Їхні чарівні подруги життя написали і заспівали пісню, після цього відзняли відеоролик на домашньому стадіоні «Руху» у Винниках.

Спонтанну ідею Анастасії Шмикової (дівчини Максима Грися) досить швидко підхопили та в підсумку зреалізували всі дівчата, які разом зі своїми дітьми подарували радість і відчуття дружньої футбольної родини усім «рухівцям». До акції також долучилися і «половинки» тренерського штабу і навіть керівництва клубу. Таким чином «рухівські» красуні надихнули і підтримали своїх чоловіків до майбутніх звитяг на смарагдових газонах.

Музичний кліп доволі високої якості ще раз підтвердив, що зараз у винниківському «Русі» панує по-справжньому сімейна атмосфера, а такі навколофутбольні акції та дійства лише допомагатимуть об’єднатися і гравцям безпосередньо на футбольному полі, що сприятиме вже творенню цікавих комбінацій та самовідданої гри.

Футболісти «Руху» ще більше відчули, наскільки в них надійний тил і заради кого варто натхненно змагатися під час усіх без винятку футбольних поєдинків. Футбольний клуб «Рух» вітає дівчат із таким приємним і красивим починанням – це насправді прекрасна ідея і її втілення!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: