Муртаз Даушвілі: "Гол присвячую новонародженій доньці"

10 серпня 09:47
Переглядів: 114
Даушвілі

Саме хавбеку збірної Грузії Муртазу Даушвілі партнери довірили пробити пенальті на останніх секундах матчу. А вже з роздягальні він виходив з усмішкою на обличчі. Причиною цьому була не лише перемога його команди, а й народження доньки... 

– Вітаю з поповненням сім’ї і першим забитим голом за «Карпати»!
– Дякую! Я дуже щасливий. Хочу присвятити забитий гол своїй новонародженій доньці Маріям. Мені також дуже приємно, що ми виграли. Нас задовольняє не лише результат, а й та гра, яку ми продемонстрували. 

– Що скажеш про суперника?
– «Чорноморець» – дуже хороша команда. Попередні матчі вони провели на непоганому рівні. Ми знали про це, готувалися і підійшли до гри у всеозброєнні. Щасливий, що все так закінчилося. 

– Ти не є штатним пенальтистом команди, але твій удар був бездоганним...
– Я попросив хлопців, щоб вони дозволили мені пробити. Дуже вдячний партнерам і тренерам. Так, я не б’ю пенальті, але сьогодні у мене була поважна причина. Коли бив, то думав про доньку, яку дуже хочу побачити. 

– Те, що у воротах стояв не воротар, а захисник Андрій Слінкін, мало для тебе значення?
– Звичайно, коли твій суперник – воротар, то це більше мотивує. Хоча мені сьогодні мотивації і без того вистачало. 

– У «Зестафоні» ти забивав голи?
– Так, але робив це дуже рідко. Сьогодні, можливо, не стільки значення має мій гол і результат, як переконлива гра команди. Вірю, що ми не зупинимося і будемо рухатися з такою ж впевненістю.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: