"Ми хочемо зберегти "Карпати"

20 листопада 09:38
Переглядів: 131
попов

Анатолій Попов в черговий раз прокоментував ситуацію в "любовному трикутнику" Карпати-Богатінов-ФФУ.

На брифінгу після засідання Виконкому ФФУ Анатолія Попова запитали, чи можуть Карпати теоретично спровадити в першу лігу, якщо вони в майбутньому не вирішать проблему заборгованості з Богатіновим.

"Потрібно продовжувати шукати вихід із ситуації, - сказав Попов. - Але поки я бачу тільки бажання ФФУ і самого футболіста, якому заборгували гроші. Тут ситуація ускладнюється тим, що є також рішення Спортивного арбітражного суду. І ми просто є заручниками ситуації, маючи постанову з Лозанни. Тому мені б не хотілося розглядати це питання через призму того, що федерація хоче знищити клуб Карпати. Ми хочемо його зберегти! Але в суперечці є два суб'єкти: клуб і футболіст, які і є головними дійовими особами.

ФФУ постійно веде переговори з футболістами, закликаючи тих йти назустріч клубам. Але останнім часом мало хто хоче це робити. Гравці кажуть, що самі клуби їх не бажають чути. Але тут сам клуб повинен йти на переговори з футболістом. ФФУ готова брати участь в переговорах, але поки ініціативи від Карпат в даному напрямку немає. Поки Карпати направляють зусилля не на вирішення проблеми з Богатіновим".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: