"Ми не готові були грати в чоловічій баскетбол"

12 лютого 15:06
Переглядів: 82
галвановскіс

Наставник МБК Миколаїв прокоментував розгромну поразку своєї команди у Львові.

Олексій Онуфрієв, форвард МБК Миколаїв:

"Поганий настрій... Програли всю боротьбу, не впоралися в захисті з їх лідерами - вони добре потрапили. Ми не розібралися в захисті, вони все забили. Ніби й налаштовувалися на гру, але нічого не вийшло у нас - така поразка... треба відновлюватися, готуватися на наступну гру (у нас через день гра). будемо розбирати помилки, будемо далі грати".

"Звичайно, були можливості. Трохи скоротили рахунок, але дурні втрати - і вони назад повернули свій розрив. Так і продовжилося до кінця гри".

Агріс Галвановскіс, головний тренер МБК Миколаїв:

"В принципі, готувалися, але виявилося, що половина команди просто приїхала сюди як туристи, подивитися гарне місто Львів. Тут найбільша проблема. Здавалося, що настрій перед грою хороший, але гра показала, що половина гравців не готові були сьогодні грати. Це позначилося на рахунку. Тут видно, як ваша і наша команди боролися - якщо у вас 39 підбирань, а у нас 23... це показує характер команди. Те, що ми виграємо суперників свого рівня, наприклад, Запоріжжі, де дитячий садок в кінці грав... Тут вже були чоловіки, і ми не готові були грати в чоловічій баскетбол сьогодні".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: