"Ми переламали хід матчу і продемонстрували характер" - Костянтин Ярошенко

03 жовтня 13:47
Переглядів: 86
Костянтин Ярошенко

Для правого півзахисника «Карпат» західноукраїнське дербі в Луцьку було першим, в якому він брав участь. Після трьох поєдинків, які новачок провів від дзвінка до дзвінка, на «Авангарді» Ярошенко вперше залишив поле до фінального свистка. Про позитиви і недоліки за підсумками дербі Костянтин розповів Інформаційному центру «Карпати».

– Костянтине, які враження від поєдинку?
– Гра видалася тяжкою. На те воно і дербі – всі хотіли перемогти. Напевно, бажання і старань було більше, ніж самого футболу. В цьому теж є свої плюси – команда програвала по ходу матчу, але змогла вирівняти ситуацію. Результат вважаю закономірним. Не знаю, як налаштовувалася на гру «Волинь», але ми були зосередженими і мотивації нам не бракувало. Ми розуміли, що треба вдвічі серйозніше готуватися до матчу. Знаємо про наше турнірне становище і не маємо права відступати.

– Розчаровані нічиєю?
– Звичайно, що ми хотіли перемогти. Варто подивитися хоча б, скільки наших фанатів приїхало. Позитивним моментом є те, що ми вийшли з мінусів. Погано, що багато програвали, не брали своїх очок, втрачали моменти в попередніх матчах. Краще починати з нуля очок, а не перебувати у незручному становищі з мінусом. Сподіваюся, що всім нам це піде на користь. Ми переламали хід матчу, продемонстрували характер.

– Сьогодні на полі «Авангарду» грали аутсайдери Ліги Парі-Матч. Хоча за якістю гри склалося враження, що і «Карпати», і «Волинь» заслуговують на місця у верхній частині турнірної таблиці...
– Мені здається, багато залежить від фарту. Ми грали з «Чорноморцем» і з «Олександрією» і не можу сказати, що хтось нас особливо вразив. За великим рахунком рівень більшості команд є однаковим. Це все справа випадку. Для нас головна проблема – це мінус, який мав місце. Зараз його нема, тому нам буде легше.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: