"Ми за цілий сезон стільки помилок не зробили" - Ігор Йовічевіч

21 вересня 10:01
Переглядів: 89
Йовічевіч

Ігор Йовічевіч, головний тренер "Карпат":

- Вдало зіграла "Олександрія", їхні гравці досить потужні в боротьбі, а це сьогодні виявився серйозний фактор. Індивідуально вони були потужнішими і створювали ініціативу в фазі атаки. Створювали нам незручні ситуації, користалися помилками наших гравців. Ми за цілий сезон стільки помилок не зробили, скільки в цій грі. Словом, усе що було заплановано, у нас не вийшло. Я чекав, що хтось покаже, хто є мужиком, чекав на те, щоб команда себе показала. Очікував на те, що ми підемо вперед і зможемо зачепитися за верхні місця в таблиці.

- Чому такі класні гравці як Гітченко, Ксьонз, Кожанов не зіграли на своєму рівні? Психологічний провал чи вони фізично не готові?
- Фізично готові. Ми боролися до кінця, але нічого не вдавалося. Індивідуально програвали своїм опонентами підбори, обрізалися. Замість спокою, у нас була паніка.

- Як вам в Олександрії?
- Бачив пару полів, зокрема штучні, під накриттям, які дуже необхідні узимку. Бажаю вашому клубу всього найкращого, сьогодні ви заслужено перемогли.

- Наскільки серйозною фігурою у вашій команді є Худоб'як?
- Не буду говорити, що ми програли через нього. Програли том... я причину вже казав. Не той футбол був, якого ми чекали. Коли хотіли показати його, нам не дозволяли. Гра була на межі фолів, та й самих фолів було дуже багато. Дуже важко було обіграти будь кого з суперників. У наші ворота залітало усе...

- До матчу ваші уболівальники говорили, що буде мінімум нічия. Але коли дізналися, що "Карпати" гратимуть в червоно-чорній формі, то відразу заявили, що нічого доброго не світить...
- Можу лише одне сказати - ми жодного разу нікого в цій формі не перемагали. Це факт.

- Ви людина амбітна. Якби вам запропонували очолити збірну Хорватії, ви б погодилися?
- Думаю, жоден хорват від такого не відмовився б...

- А збірну України?
- Я не українець. Збірну України має тренувати заслужений український спеціаліст.

- Що ви сказали в роздягальні?
- Нічого не сказав. Будемо робити висновки. У перерві намагався достукатися до хлопців, але швидкий гол нас приголомшив.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: