Михайло Басараб: "Треба виходити і грати на любій позиції – викладатись на всі 100%"

24 березня 13:51
Переглядів: 217
басараб

Коментар Михайла Басараба після матчу "Скала" - "Нива" (1:1).

- Сьогодні ти зіграв один тайм, чому замінили?

- То так тренера готували команду, бо в нас в середу досить важкий матч, і розподілялись практично всі по тайму, щоб зіграти. Я думаю, що за цей тиждень ми зробили досить хорошу фізичну роботу, а завтра ми поплаваємо в «Алігаторі» і сауна, щоб ми відновилися до кубкової гри в середу.

- Ти грав проти своєї колишньої команди, що скажеш про теперішню «Скалу»?

- Теперішня «Скала» досить помінялась, помінялись футболісти, помінялась ціль гри. Так, вони тримають м’яч, але не має техніки бою. На мою думку, команда виглядає трішки слабше, чим виглядала колись, бо були колись більш опитні футболісти, більш старші. Бо всі зараз переважно перейшли на молодих, ну це їхня специфіка клубу, нехай вони розвиваються і ростуть, в них є головний тренер, президент – ну це їхнє.

- Ти в «Ниві» вже грав на різних позиціях, яка твою улюблена?

- Завжди грав центрального захисника, але були часи в Вінницькі «Ниві» відіграв опорного півзахисника, тож це звична позиція, просто треба привикати. На даний час в нас немає тих футболістів, що головний тренер може регулювати, міняти, ставити. Ну звичайно якщо тренер довіряє тобі позицію, то треба виходити і грати на любій позиції – викладатись на всі 100%.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: