Михайло Бібер: "З кожним виходом на майданчик почуваюся впевненішим у своїх силах"

29 січня 19:30
Переглядів: 145
Михайло Бібер

Після перемоги в минулому турі над ВК «Вінниця» (3:1, 3:2), молодий діагональний львівських «Барком-Кажанів» Михайло Бібер розповів, що зараз почувається набагато впевненішим у своїх силах  аніж на початку сезону і продовжуватиме доводити головному тренеру своє місце на майданчику.

«Приємно, що тренер мені довіряє. На тренуваннях стараюся максимально викладатися, і на матчах також, навіть тоді коли проводжу на майданчику всього кілька хвилин. Крім того з кожним виходом на майданчик хочу грати більше і більше. Сподіваюся, що тренер випускатиме мене  у поєдинку  з «Дніпром», а у грі з полтавським «Фаворитом» розраховую провести на майданчику повний поєдинок», - розповів М. Бібер.

Додамо, що у грі проти «Вінниці» головний тренер львівських «Барком-Кажанів» Ян Сух довіряв місце на майданчику молодим виконавцям Михайлу Біберу та Юрію Білану, а ті, в свою чергу, віддячували тренеру результативними діями.

Нагадаємо, що перший  поєдинок між ВК «Барком-Кажани» та ВК «Дніпро» відбудеться, о 19:00 у Палаці спорту «Галичина». Вхід на матчі для усіх вболівальників – безкоштовний. Другий поєдинок між цими командами відбудеться завтра і розпочнеться о 12:00.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: