Михайло Чіканцев: "Готуватися до нового сезону будемо в Калуші"

19 серпня 17:15
Переглядів: 379
Михайло Чіканцев

Інтерв’ю веб-сайту Карпатської молодіжної хокейної ліги дав головний тренер ХК «Галицькі Леви» Михайло Чіканцев. До старту змагань в КМХЛ залишилося 6 днів. 

-Як участь в КМХЛ вплинула на вашу підготовку до нового сезону? Ви щось змінили  чи підготовка до сезону така ж як і в минулому сезоні?

–Кожен рік наша команда на початку серпня виходить з канікул і розпочинає підготовку до сезону, в кінці серпня ми старались приймати участь в передсезонних турнірах. В минулому сезоні ми також не відступали від наміченої програми , але перед дебютними іграми в КМХЛ  щоб бути в ігровому тонусі ми відгукнулись на запрошення наших друзів з Білоруси і прийняли участь в Мінському турнірі.

-Ваша команда досягла феноменального результату, ставши непереможною протягом усього сезону КМХЛ. З трибун могло здатися, що у «Левів» на льоду виходить практично все.  У кого не було можливості спостерігати за матчами, могло скластися враження, що ця ліга була занадто слабкою для вашої команди. Як ви оцінюєте рівень гри в першому сезоні КМХЛ і який головний «секрет» вашого успіху?

-Можливо так тільки виглядало. В віці 15-16 років хлопці мають набуватись досвіду,  Насправді всі ігри були корисними, різні школи, різна побудова гри, всі достойні команди. Секретів тут немає, в нас був рівніший склад, як що в інших командах було по дві сильних п’ятірки, то в нас чотири і ми могли підтримувати високий темп.

-На початку квітня ви отримали Кубок переможця КМХЛ у Дебрецені. Що робили «Леви» у наступні місяці та як виглядає ваша підготовка до майбутнього сезону?

–В кінці сезону ми зіграли на всеукраїнському турнірі присвяченому Чемпіонату світу в Київі U-20 «Київський Каштан»,це  був для нас дебют в цій віковій групі. Несподівано для всіх зайняли перше місце. До кінця травня ми працювали в звичайному режими, провели в завершенні сезону тижневий збір і з гарним настроєм пішли на канікули. Зібрались 1 серпня  пройшли медогляд, а 3 числа вийшли на лід традиційно в Калуші, де будемо готуватись до КМХЛ U-18 і Чемпіонату України.

-Як ви оцінюєте перший сезонс КМХЛ? Чи виправдав він ваші очікування. Які ваші побажання в новому сезоні і що ви побажаєте іншим учасникам ліги?

–Перший сезон КМХЛ однозначно успішний! Дякую організаторам, дякую всім командам за нові знайомства і за той досвід що ми отримали на протязі сезону. Хочу побажати щоб ліга міцніла, ріс рівень команд, збільшувалась географія і кожна гра була непередбачувана.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: