Михайло Федай: "Ганьба тим, хто приклав руку до знищення “Нафтовика”!"

15 лютого 21:41
Переглядів: 234
нафтовик долина

3 лютого лідер фанатів “БойкиUltras” Михайло Федай виступив на віче в Долині де підняв питанння про ФК “Нафтовик”.

- Команда зі славною історією зникає з карти України. Якщо колись долинська команда виступала між професійними командами України, то останні чотири роки, ми провели у Чемпіонаті області. Через низький бюджет команда не показувала високих результатів і займала місце посередині турнірної таблиці. Це вже ганьба для нашого міста, що довели команду до такого рівня. Але наші керівники умудрились піти ще далі і взагалі знищити “Нафтовик”. На цей рік в бюджеті району не закладено ні копійки на команду, а це значить, що її не буде. Ганьба тим, хто приклав руку до цього знищення “Нафтовика”!

Але про нашу команду, завдяки фанатському руху “Бойки”, знають по цілій Україні, тому не вдасться просто так списати з карти України долинян! Про це будуть знати всі і я впевнений, що нас підтримають у боротьбі за майбутнє “Нафтовика”!

У Долині практично немає чим зайняти молодь, тому влада би мала бути лише зацікавлена в тому, щоб якось підтримати спортивне життя міста, але, мабуть, не при цій каденції. Якщо вам це не цікаво, то прийдуть ті люди, яким буде цікаве життя міста і його розвиток, а не набивання кишень бюджетними коштами.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: