Михайло Фоменко: "Буду радий можливості зіграти з Бразилією"

04 липня 07:14
Переглядів: 87
Михайло Фоменко

Головний тренер збірної України Михайло Фоменко поділився думками щодо товариського матчу команди проти збірної Парагваю, який намічений на 3 вересня, а також зазначив, що був би радий можливісті проведення товариського матчу зі збірною Бразилії. 

- Нами було зроблено замовлення у Федерацію футболу і "УФІ", в якому ми попросили організувати товариську зустріч. Що стосується суперника, то він підбирався виходячи з зайнятості тієї чи іншої збірної.

- Збірна Парагваю має щось спільне з іншими представниками Південної Америки?
- Якщо враховувати приналежність до цього континенту, то, напевно, так. Поки я детально не цікавився нашим майбутнім суперником - попереду ще два місяці, за час яких Парагвай буде ретельно вивчений. Взагалі нині немає такого поняття, як південноамериканський, європейський чи африканський футбол. Зараз всі грають в один футбол. На результат.

- Нещодавно перший заступник глави Комітету Володимир Лашкул заявив, що розглядається варіант проведення Україною товариського поєдинку з п'ятиразовим чемпіоном світу бразильцями. Наскільки це реально?
- Не можу знати. Це знаходиться в компетенції Володимира Григоровича (Лашкула), Тому дане питання краще адресувати йому. Скажу лише, що якщо з'явиться можливість зіграти з Бразилією, будемо раді. А ні - що ж, так тому і бути.

- На засіданні вашому тренерському штабу було запропоновано на розгляд і узгодження список міжнародних товариських і відбіркових матчів на півтора найближчих року. Якими можливими спарингами збірна України може порадувати своїх уболівальників?
- Поки не можу відповісти на це питання. Справа в тому, що на даному етапі всі національні збірні зайняті своїми справами. Одні відпочивають, інші продовжують брати участь у чемпіонаті світу, а треті лише недавно вибули з подальшої боротьби в ньому.

- Чи не замислювалися про те, щоб проводити товариські матчі не зі збірними, а з солідними європейськими клубами? Можливо, це було б простіше по частині організації...
 - Ні, якось не думали про це. Як правило, елітні клуби з різних країн зайняті участю відразу в декількох змаганнях - у національному чемпіонаті та кубковому розіграші, в єврокубках. А багато хто з їх провідних гравців задіяні в матчах за збірні. Таким чином, в ході сезону набирається велика кількість ігор, а при настільки щільному графіку навряд чи якийсь солідний клуб буде себе вантажити ще чимось. Тим більше, що дуже складно знайти для цих цілей "вікно".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: