Михайло Фоменко: "Доведеться працювати і за тих, хто не зможе допомогти збірній"

03 вересня 09:24
Переглядів: 75
Михайло Фоменко

Головний тренер національної збірної команди України Михайло Фоменко на передматчевій прес-конференції  напередодні товариського матчу із командою Молдови розповів про підготовку команди до старту у відборі Євро-2016.

-  Михайле Івановичу, який настрій у збірній напередодні старту команди у відборі чемпіонату Європи 2016 року?

-  Зібралися всі вчасно, до збірної приїхали усі ті, хто здорові на даний момент. На жаль, на збір приїхали не усі наші футболісти. Багато хлопців з травмами, тому не зможуть нам допомогти у найближчих матчах. Готуємося до виконання тих завдань, які перед нами стоять. Хлопці працюють, зокрема, і за тих гравців, яких немає у команді.

-  Чи змінився план підготовки до товариського матчу зі збірною Молдови, враховуючи несподівану зміну суперника? Все-таки збірна Україна планувала проводити спаринг із командою Парагваю…

-  Нічого не змінилося. План залишився тим же, що і було визначено раніше. Збірна Молдови - хороша команда, її футболісти виступають у сильних клубах, у тому числі – і російських. Тому не було сенсу змінювати підготовку. Все, що було намічено, виконується на зборі.

-  Наскільки складною є втрата Євгена Коноплянки, який не зможе допомогти збірній України у найближчих матчах через травму? Чи є ким його замінити?

-  Нам не вистачає будь-кого з футболістів із тих, хто наразі не може допомогти національній команді. Доведеться працювати і за тих хлопців, які відсутні у складі збірної.

-  Одразу два гравці –  Пилип Будківський та Іван Ордець – були викликані як до складу національної команди країни, так і до молодіжного складу. Як вирішилася ця проблема?

-  У "молодіжки" свої відбіркові ігри, у нас свої. Враховуючи той факт, що у команди Сергія Ковальця буде одна з ключових ігор кваліфікаційного турніру європейської першості, від тренера надійшло прохання відпустити Будківского зіграти за команду. Але Будківський проведе гру за «молодіжку» і відразу ж повернеться до національної команди. Що стосується Ордеця, ми наразі не можемо відпустити Івана до молодіжної команди через кадрові проблемі у захисній ланці збірної.

Далі слово взяв капітан національної команди Анатолій Тимощук, який зазначив, що команда Михайла Фоменка налаштована лише на максимальний результат за підсумками двох матчів.

-  Усі знають, яка на сьогоднішній день склалася складна ситуація в Україні. Тому ми усі готові відстоювати честь нашої країни на футбольному полі. Наша мотивація знаходиться на найвищому рівні, ми налаштовані лише на перемогу в обох зустрічах.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: