Михайло Фоменко: "Головний козир збірної Білорусі - це її тренер"

08 жовтня 20:15
Переглядів: 159
фоменко

Керманич збірної України Михайло Фоменко поділився очікуваннями від майбутнього матчу відбіркового раунду до чемпіонату Європи з Білоруссю.

"Буде непростий матч претендентів на вихід у фінальну частину Євро-2016, що само собою зумовлює складний характер протистояння. Обидві збірні ставлять перед собою максимальне завдання в цій грі, отже, боротьба буде наполегливою. Гра буде важкою для обох команд.

У матчі зі словаками з одного боку, всі футболісти зіграли самовіддано, претензій по самовіддачі у мене немає. Суперника вивчили, знали його слабкі сторони, відповідно, були створені гольові моменти. Але, з іншого боку, ми пропустили контратаку словаків і не зуміли реалізувати свої шанси. Тому й програли.

Сильні сторони у нашої збірної є, за рахунок них і збираємося вирішувати поставлену задачу. Розгадати наші козирі слід супернику, ми ж акцентуємо свою увагу на слабинки опонентів, спробуємо їх використати.

Головний козир збірної Білорусі - це її тренер Георгій Кондратьєв, який завжди намагається піднести супернику несподіванка в тому компоненті, який є не найсильнішою ігрової складової у опонента. Опорний півзахисник без проблем може зіграти на позиції центрфорварда, як було, скажімо, в грі проти Люксембурга. Нестандартне тренерське мислення завжди цікаво. Це вносить в матч додаткову інтригу.

У часи ігрової кар'єри бував у Білорусі постійно. А от після цього не був жодного разу! Таким чином, цей візит до Білорусі для мене перший з часів розпаду Радянського Союзу. Тому всі враження - попереду!" - сказав Фоменко.

Нагадаємо, матч Білорусь - Україна відбудеться 9 жовтня на "БорисовАрені".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: