Михайло Фоменко: "Маємо перемагати Люксембург, для нас кожна гра - як остання"

13 червня 20:12
Переглядів: 58
фоменко

Наставник збірної України Михайло Фоменко розповів на прес-конференції, що всі гравці готові завтра зіграти проти Люксембурга. 

"Кучер пропустив гру через травму і йому потрібно було 2-3 дні, щоб одужати після накладання швів. Але, думаю, завтра проблем не буде. Ярмоленко трохи був захворів, але лікарі вчасно втрутилися й допомогли не запустити хворобу. Літо, гравці п’ють холодну воду й хворіють. Адже кінець сезону й організм вже не так добре бореться із захворюваннями. Та хлопці провели вже кілька тренувань і до поєдинку підходять здорові.

Футболісти залишили багато емоцій і психологічних сил у сезоні й наприкінці вже стомлені. До того ж, колеги їхні йдуть у відпустки, тому нам треба їх налаштувати на останню гру. Враховуючи досвід першої гри з Люксембургом, матч чекає на нас непростий. Хочемо, щоб завтра гравці показали також переможну гру.

На тренуваннях працювали на відновлення. Найперше на відновлення психологічних сил, щоб здобути позитивний результат в останній грі. Ми переглянули декілька матчів Люксембурга, дізналися зміни в їхньому складі й детально вивчили суперника. І маємо перемогти їх, бо в нас склалася така ситуація, що кожна гра для нас, як остання", – підсумував Михайло Фоменко.

Нагадаємо, що збірна України заселилася у Львові в готель "Дністер". А вже завтра о 19:00 проведевідбірковий матч до Євро-2016 проти Люксембургу в межах 6 туру.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: