Михайло Фоменко: "Ми добре вивчили один одного, і знаємо сильні сторони збірної Словаччини"

08 вересня 08:03
Переглядів: 52
Фоменко

Головний тренер національної команди Михайло Фоменко та хав-бек «синьо-жовтих» Андрій Ярмоленко  відповіли на питання журналістів напередодні відповідального матчу проти збірної Словаччини, який відбудеться у вівторок, 8 вересня, в Жиліні в рамках кваліфікації Євро-2016.

 

Михайле Івановичу, після матчу з білорусами всі гравці в строю?

 

- У нас все нормально, всі гравці готуються до завтрашнього відповідального матчу.

 

Чи можна сказати, що  у збірної України є якісь проблеми у середній лінії, зважаючи на дискваліфікацію Гармаша та травму Сидорчука?

 

- Якщо б у нас склад був лише десять людей, тоді таке можна було б казати. А так, ми викликали достатньо кваліфікованих виконавців, які зможуть замінити відсутніх гравців.

 

Який настрій перед грою, тим більше що у першому матчі в Києві українці програли?

 

- А. Ярмоленко:  Ми приїхали сюди лише за перемогою. Ми знаємо, яке завдання стоїть перед командою і розуміємо наскільки для нашої країни важлива майбутня гра. Якщо ми завтра не виграємо, то можна забути про друге місце в групі.

 

Чи будете звертати особливу увагу на когось у складі збірної Словаччини?

 

- Ми вже добре вивчили один одного, і знаємо сильні сторони збірної Словаччини. Звичайно, є моменти, на яких можна зіграти. Наші хлопці вийдуть і будуть виконувати тренерські настанови на гру, а те, що ми їм скажемо - це вже наша справа.

 

Які висновки Ви зробили після матчу зі словаками у Києві?

 

- Я б не сказав, що та гра була провальною. Просто ми здійснили ряд грубих помилок, після однієї з них нам і забили гол. Була ще одна можливість у суперника, яку він не реалізував. Ми теж створили достатньо моментів, але реалізація нас підвела, тому матч завершився нашою поразкою. Повторюся: ми вивчили суперника. Так само, як і вони нас, тому великих сюрпризів, напевно, чекати не варто.

 

- Можна сказати, що у матчі з Іспанією словаки зуміли зберегти сили на завтрішню гру. А як у цьому плані у збірної України?

 

- Так, як це зазвичай відбувається в спарених матчах. Ми теж у поєдинку з Білоруссю тримали в голові матч зі Словаччиною. Наприклад, заміна Ярмоленка. Те саме можна сказати і про нашого завтрашнього суперника: деякі футболісти збірної Словаччини були замінені по ходу гри з Іспанією. Що ж до відновлювальних заходів, то у нас в готелі є непоганий комплекс для цього.

 

- Андрію, як Ви оцінюєте свій фізичний стан з огляду Вашої заміни у матчі проти білорусів?

 

- А. Ярмоленко:  Свою форму оцінюю дуже добре. У нас іде чемпіонат, матчі збірної. А з приводу мого незадоволення заміною, я вже казав: після гри я підійшов до Михайла Івановича і перепросив. Той епізод, напевно, можна списати на емоції. Я вибачився перед тренером, і ми порозумілися.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: