Михайло Фоменко: "Подивимось у грі велику кількість людей"

18 листопада 09:20
Переглядів: 72
Михайло Фоменко

Головний тренер національної збірної команди України Михайло Фоменко поспілкувався із представниками мас-медіа напередодні товариського матчу із командою Литви, який буде останнім для "синьо-жовтих" у 2014 році.

-  Михайле Івановичу, як Ви збираєтеся берегти футболістів, враховуючи товариський статус майбутнього матчу зі збірною Литви? Все-таки можливі травми можуть позначитися на їх виступах у складах клубів у чемпіонаті України та єврокубках…

-  Якби така ситуація була б вперше, тоді б думали. Хлопці вже звикли, що у них перше коло закінчується в грудні. Імунна система вже давно до цього готова. Останній матч або не останній в цьому році… Хлопці, коли збираються у розташуванні команди, прекрасно розуміють, що значить для них національна збірна. Розуміють, що повинні зайвий раз підтвердити вболівальникам, що представляють велику націю, враховуючи сьогоднішні складні часи в країні.

-  Які цілі і завдання ставить тренерський штаб збірної України, враховуючи той факт, що товариський матч зі збірною Литви проходитиме після офіційного із Люксембургом?

-  Це від нас не залежало. Є дні ФІФА та УЄФА для всіх національних збірних. Багато команд грали спаринги перед матчами кваліфікації Євро-2016, включаючи збірну Люксембургу. ЇХ федерація пішла назустріч збірній, перенесли навіть тур місцевого чемпіонату, щоб команда могла провести спаринг. Ми повинні дати можливість людям, яких ми довгий час переглядали, підтвердити, чи не помилилися ми, запросивши до табору національної команди.

-  Чи визначилися Ви вже зі складом на завтрашній матч? Буде велика ротація у складі?

-  Склад визначиться в день матчу. Подивимося в грі велику кількість людей.

-  Як Ви можете оцінити гру футболістів збірної Люксембургу? На Вашу думку, який їх рівень?

-  Швидше за все, хлопці вважали, що можна виграти цю гру малою кров'ю. З цього все й почалося, Були б вони заряджені на максимальні швидкості та боротьбу... Вони не виконали чимало вимог. Якщо з системи випадає хоча б один футболіст - погано, а якщо два-три - дуже погано.

-  У Люксембурзі була досить жорстка гра, було багато єдиноборств. Чи немає травм у складі нашої команди?

-  На щастя, ні. Стабільність  складу - запорука результату. Якщо люди випадають на одну або дві гри, ми й бачимо те, що є на сьогоднішній день.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: