Михайло Фоменко прокоментував поразку збірної команди України від команди Іспанії з рахунком 0:1

13 жовтня 09:30
Переглядів: 150
Михайло Фоменко

Головний тренер національної збірної команди України Михайло Фоменко прокоментував поразку своїх підопічних у кваліфікаційному матчі чемпіонату Європи 2016 року від команди Іспанії з рахунком 0:1.

-  Михайле Івановичу, як Ви прокоментуєте гру команди в сьогоднішньому матчі?

-  Шкода, що не реалізували сьогодні жодного моменту. Здорово зіграв воротар суперника. Бажано було б вирішити завдання виходу на чемпіонат Європи з першого кроку, щоб не брати участь у наступному етапі. Але життя таке, що будемо готуватися до наступних матчів плей-офф.

-  Перша гра збірної України в Іспанії вселила оптимізм. Сьогоднішня ж зустріч, навпаки, сповнена песимізму. Що сталося зі збірною? Через що, по-Вашому, не вдалося досягти необхідного результату, і хто в цьому винен?

-  Вчора журналісти запитали про невмотивовану команду, якою, на їх думку, мала стати збірна Іспанії. Ви все бачили, якою невмотивованою вона була. Іспанія може виставляти 3-4 рівних за силою склади. Ми чомусь вважаємо, що ми сильніші за всіх у Європі. Команда грає так, як їй дозволяє суперник. Невмотивований суперник не дозволив нам зробити те, що ми задумали. Дуже здорово зіграв воротар, хоча моментів у нас було достатньо. Ми не реалізували їх, а в цьому плані має бути якість.

-  Чому Ви провели настільки пізні заміни у грі? Боялися щось змінити в структурі гри, що могло б негативно вплинути на результат?

-  Можна замінити футболіста, які проблеми? Інша справа - яким буде від цього результат. Ми завжди намагаємося грати на результат. Десь суперник зміг нам перешкодити і не дати реалізувати свої можливості.

-  У Вас була можливість в останніх спарених матчах варіювати склад, але Ви не стали цього робити. Протягом плей-офф буде п'ять матчів з інтервалом в чотири дні. Ми всі добре пам'ятаємо Францію, коли хлопці виявилися не готові до матчу-відповіді в Парижі. Які рішення цієї проблеми?

-  З того моменту вже пройшло достатньо часу. Люди отримали досвід ігор в такому графіку. Не думаю, що у нас будуть проблеми в цьому плані. Але у нас що, сьогодні не було гольових моментів? Навіщо тоді міняти гравців? Якщо команда не створює за гру жодного моменту, тоді інше питання. Не думаю, що я можу пред'явити претензії хлопцям, що вони в чимось не допрацьовували на полі.

-  Чи є суперники, з якими Ви напевно не хотіли б зіграти в плей-офф і навпаки?

-  Ніколи так не підходив до футболу - бажано або небажано. Що жеребкування дасть, те й буде.

-  Де, на Вашу думку, краще починати стадію плей-офф - вдома чи гостях? Чи будуть нові імена, які могли б підсилити склад національної команди?

-  Ідеальний варіант - перша гра на виїзді, а друга - вдома. Стадіон і вболівальники все-таки є 12-м гравцем. Маємо чимало інформації по молодим футболістам, так що це природний процес. Хочеш чи не хочеш, а це потрібно робити.

-  Дель Боске сьогодні високо оцінив гру збірної України. Він сказав, що наші сильні сторони - Коноплянка і Ярмоленко. А Ваш оптимізм на чому тримається?

-  У будь-якої команди є гравці-лідери за характером і грою. Вони і є нашими ігровими лідерами. Якщо раніше суперник ще не так добре їх знав, то зараз їх сильні сторони легше нівелювати. Коноплянці, приміром, потрібно урізноманітнити свою гру, щоб суперникам у подальшому було ще складніше.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: