Михайло Фоменко: "Раді бачити один одного після довгої перерви"

04 березня 00:06
Переглядів: 312
Михайло Фоменко

Напередодні товариського матчу проти збірної США головний тренер національної збірної команди України Михайло Фоменко та форвард команди Марко Девич поспілкувалися з журналістами.

На початку прес-конференції прес-секретар збірної Олександр Гливинський зазначив, що всі футболісти стурбовані ситуацією в Україні, але вони одностайні в думці щодо неподільності нашої держави, адже в збірній представлені футболісти з усієї України. Далі перейшли безпосередньо до питань.

-  Розкажіть про завдання на поєдинок зі збірною США...

-  Наших підопічних ми налаштовували на перемогу в усіх матчах.

-  В якому настрої футболісти після єврокубкових матчів?

-  Звісно, настрій після програшів на даному етапі не відображається добре на футболістах. Зараз це вже історія, найголовніше - з цих подій отримувати уроки та жити далі. Звичайно, хочемо ми чи ні, але це відображається на їхньому стані. Степаненко не приїхав, бо грав матч Ліги Європи на уколах, що має негативні наслідки, і він не зможе нам допомогти. Селезньов вже в гарному стані, та сьогодні у нього будуть процедури. Всі інші приїхали, раді бачити один одного після довгої перерви.

-  Що можете сказати про суперника − збірну США?

-  Важко говорити про тренера, який працює з командою суперника. У нього свої цілі, кого викликав − то його право. Ми продивились матчі збірної США, більшість виконавців грає в англійській ПЛ, тому гра буде схожа на гру англійських клубів.

-  Тренер молодіжної збірної команди України Сергій Ковалець порекомендував Вам в збірну двох гравців − Ордеця та Калітвінцева, Ви прислухалися до його поради, чи є в них шанси потрапити до збірної?

-  Шанси є завжди, навіть коли їх немає. Звісно, ми слідкуємо за цими футболістами, ми могли їх викликати вже зараз. Проте, в молодіжці також є матчі, вони потрібні і там.

-  Продовжуючи тему новачків − повернувся до ігрової кар’єри голкіпер Олександр Рибка, який відбував дискваліфікацію, чи є в нього шанси бути викликаним до команди?

-  Ну звісно, це наша робота продивлятися матчі за участі кандидатів в збірну. Ми слідкуємо за усіма. Якщо футболісти будуть демонструвати гарну гру − це буде змушувати нас викликати їх в збірну. Я хотів би щоб якомога більше футболістів змушували нас це робити.

-  Яку роль Ви відводите Анатолію Тимощуку в цьому циклі?

-  Тимощук − один із гравців нашої команди, він разом з хлопцями вирішував завдання виходу на ЧС-2014. Він є частиною команди, відданий збірній.

-  У вас запланований тур по Америці наприкінці травня, початку червня, як Ви будете налаштовувати футболістів на необхідність проведення цих матчів?

-  Крім преміальних за тур по Америці важлива і мотивація, важливо правильно себе налаштувати, щоб у час відпусток поїхати в Америку. Важливо буде прислухатися до родин та клубів футболістів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: