Михайло Фоменко: Словаки були свіжіші за нас

09 вересня 09:21
Переглядів: 65
Фоменко

Головний тренер національної збірної команди України Михайло Фоменко поспілкувався із пресою після закінчення матчу кваліфікації чемпіонату Європи 2016 року зі збірною Словаччини, в якому була зафіксована нічия – 0:0.

– Михайле Івановичу, чого не вистачило збірній України для перемоги над Словаччиною?

– Напевне, везіння. Якщо серйозно, то якби у цій спарці ми грали зі Словаччиною першу гру, то нам було б легше з таким суперником вирішити наше завдання. Але коли мова йде вже про другий матч, то сили вже не ті. Деякі хлопці виключно за рахунок характеру виконували те, що від них вимагалося.

А от у нашого суперника була можливість підійти до цього матчу в більш бойовому стані: деякі гравці збірної Словаччини пропускали поєдинок з Іспанією через перебір карток, деякі у тій зустрічі рано залишили поле. Як підсумок, словаки сьогодні були свіжіші за нас. Це і є головна причина того, що нам не вдалося сьогодні перемогти.

– Судячи з усього, збірна України фінішує в групі на третьому місці. Які цілі ви ставитиме перед хлопцями на заключні матчі – проти Македонії та Іспанії?

– Ми намагаємося в кожному матчі грати на максимумі, на перемогу. Інша справа, що іноді це у нас виходить, іноді – ні. Але наші принципи відносно майбутніх матчів з Македонією та Іспанією ми змінювати не будемо.

– Ви сказали, що команді сьогодні не вистачило свіжості. Але при цьому ви випустили на поле той же склад, що і в минулому поєдинку, не враховуючи вимушеної заміни Гармаша. Якби ви мали можливість повернутися назад у часі, чи поставили б на сьогоднішній матч інший склад?

– Мені ж не вночі цей склад наснився. Ми реально відштовхувалися від того, що було, від того, що нам належить і від того, як футболісти показували себе під час тренувального процесу. Крім того, ми постійно розмовляємо з гравцями індивідуально. Так що вибір саме такого складу був зумовлений низкою факторів.

– Чому не було замін за ходом матчу?

– У мене не було впевненості, що люди вийдуть і щось зможуть змінити. Якихось претензій до тих футболістів, які перебували на полі, у мене не було. А якби ми провели заміни, то ситуація на полі могла змінитися в будь-який бік.

– Що не вдалося виконати з установки на матч?

– Ми не грали так швидко, як треба було грати з цією командою. Але, повторюся, серйозних претензій до хлопців у мене немає. Усі вони виконали великий обсяг роботи. У когось браку було більше, у когось – менше.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: