Михайло Фоменко: "Те, що відбувається на "Арені Львів", не залишає нас байдужими"

17 жовтня 15:21
Переглядів: 475
Михайло Фоменко

Головний тренер збірної України Михайло Фоменко проаналізував виступ "синьо-жовтих" у жовтневих кваліфікаційних матчах ЄВРО-2016.

"Обидва поєдинки були складними. Кожен по-своєму. Ще перед грою зі словаками в нашому розпорядженні не було багатьох футболістів, які з'явилися до чергового збору. Потрібно розуміти, що якщо не граєш навіть два місяці, набрати оптимальну форму непросто. Однак, незважаючи на проблеми, хлопці гідно вийшли зі складної ситуації.

Македонці вважають, що більш справедливим підсумком була б нічия. Але з цього приводу пригадується класична фраза: "У мене є своя думка, але я з нею не згоден". Ось і македонці згодні, що якщо б реалізували наявні у них моменти, рахунок був би іншим. А якщо не реалізували? Вони ж кажуть: не пощастило. Все це було із серії розмов в пориві емоцій. Але якщо говорити про везіння-невезіння, варто враховувати і не забитий нами пенальті", - каже Фоменко.

"Щодо атмосфери на "Арені Львів", то у тренерів та футболістів дещо різне сприйняття. Завдяки досвіду ми навчилися не відчувати збудливого хвилювання. І це природно, адже нам не доводиться виходити на поле. Однак не можна сказати, що те, що відбувається на "Арені Львів", залишає нас байдужими. Про яку байдужість можна говорити, якщо бачиш таке єднання трибун і гарячу підтримку!

Секрет успішного виступу збірної у Львові - у приголомшливій атмосфері, що панує на стадіоні під час матчів національної команди. Коли на трибунах збирається така кількість людей, і кожен з них, бажаючи нам перемоги, підбадьорює футболістів, позитивна енергетика передається хлопцям і настільки заряджає їх, що вони просто не можуть підвести вболівальників", - розповів наставник збірної України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: