Михайло Фоменко: "У нас немає проблем з новими футболістами"

20 травня 23:35
Переглядів: 389
Михайло Фоменко

У вівторок, 20 травня, головний тренер національної збірної команди України Михайло Фоменко поспілкувався із журналістами напередодні проведення товариського матчу зі збірною Нігеру.

- Михайле Івановичу, яка Ваша думка щодо суперника у майбутньому товариському матчі збірної України із командою Нігеру?

- Ми маємо інформацію по супернику. Вважаю, що не потрібно звертати увагу на те, що команда займає місце за межами сотні кращих команд у рейтингу ФІФА. Зараз команда з будь-якої африканської країни має багато кваліфікованих гравців в європейському футболі. Пів-команди грають у зарубіжних чемпіонатах. Не варто ставитися до суперника, ніби він є слабким. Подібні характеристики неприйнятні для нас.

Ми викликали на збір усіх гравців, яких ми хотіли би бачити у лавах національної команди, враховуючи майбутні відбіркові ігри Євро-2016. Ми викликали кандидатів, за якими уважно спостерігали, щоб ближче з ними познайомитися . Індивідуально та під час навчально-тренувального процесу. Через травми ми не змогли викликати гравців київського "Динамо" Євгена Хачеріді і Олега Гусєва, футболістів донецького "Шахтаря" та дніпропетровського "Дніпра" Ярослава Ракицького та Євгена Селезньова. Підсумовуючи, скажу: не думаю, що в Африці залишилися слабкі команди.

- Ви викликали на збір п’ятьох новачків. Як їх прийняла команда? Чи можуть вони очікувати на дебют у складі збірної України у майбутній товариській грі?

- У нас немає проблем з новими футболістами. Всі розуміють, що команда виступає як єдина сім'я, повинні бать саме такі відносини між усіма футболістами. Бувають інші випадки, але як виняток. Думаю, хтось із новачків, яких ми викликали до лав збірної, зможе дебютувати. Приймемо рішення, хто і як сприймає вимоги, які ми пред'являємо до гравців.

- Чи будете Ви підтримувати введення жорсткого ліміту на легіонерів у чемпіонаті України?

- Це емоційна сторона питання - підтримувати ліміт на легіонерів у національному чемпіонаті чи ні. Якби щось би залежало від мого голосу, підтримував би його введення. Але життя диктує свої правила.

Нагадаємо, що 22-го травня на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського у Києві збірна України у товариському матчі зіграє зі збірною Нігеру.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: